Rašyti komentarą...
Už 180 lėlės tikrai nepirkčiau, kad ir kaip myliu savo dukrą
Auga mat naujieji palikai morozovai ir morozovos.. o vaikų teisių apsauga irgi gera, kaip Rusijoj, kur už piesineli vaiką į internatą, o tėvą i kalėjimą.
Lygiai panaši situacija mūsų šeimoje, tik atvirkščiai,marti (buvusi) paėmė vaikus atostogom iš JK nuo mano sūnaus,(vaikų gyvenamoji vieta priskirta su tėvu 2016 m.)Teismo nutartis neskundžiama, bet ji meluoja ir skundžia išsijuosusi ir visi teismai,vaiko teisės ir kt.pripažysta tik motinos žodžius,sūnaus nesiklauso niekas,net teisėja(Vilnius) neskaitė nė vieno dokumento iš JK.Su vaikais sūnui neleidžia susitikti buvusioji ir visiems nusispjauti.Visi esame įskaudinti, nes esame užblokuoti buvusios marčios, netgi vaikų telefonai.Skaudu, nes vaikus mylime labai.
Motina juos paliko prieš 7 metus ir niekada jais nesidomėjo ir nemokėjo alimentų nė karto ir teismas spręs ar turi atiduoti įsiskolinimą(ko gero neatiduos), antstolė kol kas viską sustabdė pagal teismo sprendimą.Lietuvoje laimi tie kurie meluoja ir rėkia.Nėra pas mus tesiningumo ir nebus...
Kažkas vistiek ne taip gryžo iš parduotuvės ir tokia mažytė sugalvos apie dirža ir ibrėžima,sako nurengė vaika nko nerado,bet buvo ibrėžimas,nesamone iš niekur nieko paimė ir atėmė,taip nebūna
kazkada buvo idomi laida,pradzioj,o dabar net nebandau ziureti ar gilintis nes taip isdure ne karta,parodo kokia intriguojancia reklama apie reportaza,va cia viska isaiskinsim papasakosim faktus zinomus ir nezinomus,ta tema visada buna laidos pabaigoje,paslaptingas tembras ziurinciajam atrodo kad patikes didziausia paslapti vedancioji,prasideda laukta tema,pyst keli sakiniai ir reklama,po reklamos vel keli sakiniai nieko konkretaus arba tai kas zinoma,aisku paslaptingu tonu nu ir pazadas kad bus aiskinamasi toliau,tpfu blyn
baisu iki ko teises daejo ima geru tevu vaikus o is alchogoliku ne nes is ju nieko valstybe neprisiteis uz islaikyma stai jums ir institucijos
Manau didelė spraga auklėjime. Mano mergaitė paaiškinus, kad daiktas tiek nevertas, ir jis greit nusibos, kad jis labai brangus, kad už tokią sumą galima nuvaziuoti prie jūros, visad supranta ir niekad isterijos nerodo. Ji nuo mažumos taip auklėjamas.


Perdaug tų teisių vaikam Mokykloj bart negalima, namie jokių bausmių.Vaikai auga kaip laukiniai, susikalbėt nebegalima.Pirkit tėveliai brangiausius žaislus, telefonus, o ateis laikas, išgrūs lepūnėlis į senelių namus.Mokykloj reikia uždrausti naudotus telefonais, nes jau su vaikais nebeįmanoma susikalbėt.Daugiau jiems darbų, o ne lepint.
@Vaiva Džiaukitės, jei išgrūs į senelių namus, o ne prie konteinerių išmes.
tik apsidziaugciau, jog pora menesiu pailsesiu nuo tokios "dukreles".

o ir paciai mazametei bus gera pamoka - pora menesiu pagyventi globos namuose arba nemylincius ir namu silumos nesuteikiancius globejus., - zinos ateityje, kaip savo pacios motina su broliuku teciui ir tarnyboms "pridavineti"
Dukra supras koks žiaurus ir vaikų išdavikas ir nemylintis savo vaikų tėvas, beto labai kerštingas ir kvailas tėvas, supras ir išmoks vaikai ateityje bendraujant su tėvu ką kalbėt su juo, o gal ir visai nenorės bendraut, gal tiesiog supras ir nepasitikės tėvu, visam gyvenimui atsimins kaip kvailutis tėvas išdavė savo vaikus, kaip atskyrė nuo mamos, o vaikų mama dar kartą isitikins koks šiukšlė yra vaikų tėvas. O vaikų teisės tai nėra vaikų apsauga, o tik atstovai tų, kam reikalingi tie vaikai su mums visiems suprantamais tikslais.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų