Nuošalioje JAV vietovėje atsitiktinai aptiktas mistinis objektas

Vienoje nuošaliausių Jungtinių Valstijų vietovių, raudonuose kanjonuose, primenančiuose Marso planetos paviršių, pareigūnai atsitiktinai rado mistinį objektą – mažiausiai trijų metrų aukščio spindintį, vientisą, taisyklingos formos stulpą. Radinys sukėlė tikrą šaršalą ir teorijų apie ateivius bangą. 

Jutos valstijos Visuomenės saugumo departamento pareigūnai leidžiasi raudono kanjono šlaitais ir atsargiai artėja prie didžiulio, blizgančio, vientiso, tvirtai žemėje stūksančio neaiškaus objekto. 3–3,5 m aukščio mistišką stulpą pareigūnai raudonuose lyg Marso kanjonuose pastebėjo skriedami sraigtasparniu, skaičiuodami kalnų avinus.

Pareigūnai akivaizdžiai sumišę, mat vaizdelis išties panašus į kažką ne iš mūsų planetos. Prieš kelias dienas departamentui išplatinus šiuos vaizdus, kaip mat pasipylė sąmokslo teorijos.

O internautai prisiminė ir įtemptas scenas iš legendinio 1968-ųjų Stenlio Kubriko fantastinio filmo „2001: Kosminė Odisėja“. Juostoje, įvairiose vietose atsirandantis juodas monolitas buvo ateivių gyvybės simbolis.

Jutos valstijos pareigūnai nusprendė neatskleisti mistiško objekto buvimo vietos, mat vietovė pavojinga smalsuoliams dėl sudėtingo reljefo, be to – labai nuošali.

Tiesa internautai netrukus stulpą rado palydovinėse nuotraukose. Panašu, kad jis čia atsirado veikiausiai 2015-16 m.

Be to, objektas primena prieš 9-erius metus mirusio skulptoriaus Johno McCrackeno darbus. Menininko atstovas tikina, kad McCrackenas čia stulpo tikrai neįrenginėjo. Esą galimai skulptūrą jo garbei dykynėje pastatė kitas menininkas. Tik štai neaišku, kaip kas nors galėjo įrengti tokį stulpą vienoje nuošaliausių JAV vietovių.


Rašyti komentarą...
G
Gardas
2020-11-27 12:49:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cha cha cha....te pasižiūri filmą ,,2000 metų odisėja,, gal paaiškės...:D
Atsakyti
0

Šiaulietis,
2020-11-27 11:41:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eilinis feikas iš žiniasklaidos atstovų.
Atsakyti
-1

J
Jonas
2020-11-27 16:48:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amerikošų kareiviukai koncervų dėžę išėdė, o kadangi pripratę šiukšlinti(valytojai sutvarkys), dėžę nuo koncervų ir paliko...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų