Prieš antrąjį rinkimų turą netikėtai iš viešosios erdvės dingo Viktoras Uspaskichas

Darbo partija susidūrė su netikėta problema – per pirmąjį rinkimų turą virusą pasigavęs partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas pasiligojo ir dingo iš viešosios erdvės, nebegali padėti kolegoms vilioti rinkėjus, nebendrauja su žurnalistais, nebekalba apie gyvenimą feisbuke. Kur partijos vedlys ir koks virusas jį kamuoja, nebežino nei partijos nariai, nei bendražygiai – virusus valgyti žadėjęs V. Uspaskichas į gydytojus nesikreipia.

Pastaruoju metu susisiekti su Darbo partijos lyderiu V. Uspaskichu niekaip nepavyksta. Įprastai Viktoras mielai atsiliepia į skambučius bei komentuoja įvairias politines aktualijas. Tačiau artėjant antrajam Seimo rinkimų turui, darbiečių lyderis atrodo lyg prapuolęs.

Mėginimas susisiekti žinute taip pat nesėkmingas –  atsakymo nesulaukiu, nors ir pasirodė pranešimas, kad jis žinutę perskaitė. Todėl tenka vykti į Darbo partijos būstinę.

Deja, nepasiekiamas ne tik pats darbiečių lyderis, bet ir jo asistentė. Kur partijos pirmininkas, nežino ir kiti Darbo partijos darbuotojai:

„Ne, jam nieko nenutiko, tiesiog šiek tiek sirguliuoja. Tikrai nieko negaliu pakomentuot šituo klausimu, tai tikrai nežinau. Nežinau, tikrai negaliu pasakyti, kur.“

Partijos štabe V. Uspaskichas žvelgia tik iš reklaminių partijos lankstinukų. Jis pats viešumoje rodėsi sekmadienį, rinkimų naktį. Tiesa, kalbėjo nuotoliniu būdu ir skundėsi, kad užklupo kosulys.

„Aš visiškai negalvoju, kad tai yra blogas dalykas, pavyzdžiui, net ir koronavirusas ar koks kitas, koks skirtumas, tai yra gripas, jis yra, ne vieną kartą buvo ir praeis, reikia taip į koronavirusą žiūrėt, tai yra gripas ir viskas“, – kalbėjo Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich.

REKLAMA

Prieš rinkimus V. Uspaskichas reklamavosi kartu su Egidijumi Dragūnu-SEL‘u. Tačiau šis dabar taip pat nežino nei kur jo bičiulis dingęs, nei kuo jis susirgo.

„Jeigu netyčia su juo kas atsitiks, partijoje jį pakeisiu aš. Jo, iš karto parašytas testamentas. Ne, juokauju, taigi aš galvoju, kad jis sveikas žmogus tik gal vat kažkas, bet nemanau, kad kažkas tokio“, – sako V. Uspaskich bičiulis Egidijus Dragūnas-SEL.

Partijos nariai tikina, kad jų lyderiui tęsiasi kosulys, dėl to jis beveik su niekuo nekalba.

„Paskutinio turo metu iš tikrųjų peršalo mūsų lyderis ir dabar yra namuose, bet tikrai stipriai sveiksta“, – pasakoja Darbo partijos narys Mindaugas Puidokas.

„Jūs, kaip visi žinote, jisai praktikuoja natūralų gydymąsi, geria daug arbatų, pas gydytojus eina tik tokiais išimtinais atvejais, tai įtariu, kad nebuvo. Nebandėm, iš tikrųjų yra jo asmeninis reikalas“, – teigia Darbo partijos narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė.

Viktoro Uspaskicho svarbą Darbo partijai liudija ir rinkimų rezultatai. 2016-aisiais, kuomet jis kampanijoje nedalyvavo, darbiečiai neperžengė 5 procentų barjero, tačiau šiemet, idėjiniam lyderiui sugrįžus su partijos milijonais eurų, partija po pirmo turo užėmė trečiąją vietą.

„Be Viktoro Uspaskicho mes nebūtume laimėję tiek daug mandatų ir turime būti dėkingi, kad mes esam Seime, tai yra Viktoro lyderystė, Viktoro atkaklumas, stiprybė“, – kalbėjo Darbo partijos narys Antanas Guoga.

„Čia jokia paslaptis, kad jisai tikrai mum reikalingas, ir ne tik dėl to, kad kažkur patektumėm, ar nepatektumėm, jis tiesiog yra lyderis iš esmės ir sugeba suburti žmones, tą pačią komandą, tai jo būvimas šalia mus įkvėpia daryti darbus“, – sako I. Kačinskaitė-Urbonienė.

REKLAMA

Pastaruoju metu V. Uspaskichas internete daug kalbėjo apie sveiką gyvenimo būdą, dalino patarimus kitiems. Tikino, kad jam nebaisus ir visą pasaulį kaustantis koronavirusas.

Kol prieš antrąjį rinkimų turą kitos partijos dar tęsia rinkimines kampanijas, Darbo partijos puslapyje tylu ir jokių naujų pranešimų nematyti. Nors patekti į Seimą dar teoriškai gali du partijos nariai.


Rašyti komentarą...
V
Viktors
2020-10-16 20:02:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal išėjo "pailsėt"
Atsakyti
-8

U
User64566
2020-10-16 23:21:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis nusivyle rezultatais turbut
Atsakyti
-3

O
Ona
2020-10-16 22:21:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ant zmogaus taip nekalbama.Turekite gedos .
Atsakyti
-19

SKAITYTI KOMENTARUS (51)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų