Nauji valdančiųjų planai dėl mokesčių: kaip tai paveiks gyventojus ir verslą?

Prieš metus priimta mokesčių reforma valdžia įsipareigojo didinti neapmokestinamas pajamas, dėl ko gyventojai į rankas gautų didesnes sumas pinigų. Vis dėlto dabar valdantieji keičia planus – atsisako pirminio plano dėl gyventojų apmokestinimo. Taip pat žada apmokestinti automobilius, NT, bankus ir prekybos tinklus. 

Ką reiškia tokie užmojai ir kokį poveikį jie turės gyventojams ir verslui? Apie tai diskutuojame su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotoju, Seimo nariu Tomu Tomilinu.


Rašyti komentarą...
R
Roza
2019-09-26 14:22:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apmokestinti automobilius? Ir taip juos kainuoja išlaikyti, draudimas, degalų kainos aukštumoj... gal ir kvėpavimą apmokestinti tada?!
Atsakyti
0

A
Artiras
2019-09-27 07:49:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu NT apmokestinimo.Nusiperki-moki pinigus už sklypą.perkimedžiagas moki PVM.dirba darbininkai moki atlyginimus ir vėl PVM tuo pačiu įneši pinigus į Lietuvos ekanomiką.sar kai kas ir bankui procentus moka.Ant galo pilnai nusipirkęs namą per naują kažkokiems lohams kuriems visados neužteks pinigų nes gyvena ne pagal išgales turiu mokėti NT mokestį.Nu prie ruso nebuvo tokių nesąmonių.tuoj už orą reiks mokėt kuris visiems priklauso
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų