Rašyti komentarą...
Logikos 0, grožio specialistai pvz. Per mėnesį uždirba tikrai ne minimalę algą, tad dabar grožio salonai neuždaryti, o pašalpa mokama. NESAMONĖ!!!
Logikos 0, grožio specialistai pvz. Per mėnesį uždirba tikrai ne minimalę algą, tad dabar grožio salonai neuždaryti, o pašalpa mokama. NESAMONĖ!!!
Veiklų neapribojo beveik niekam. Tai ir išmokų nebus kam mokėti. Apgavo vėl. O durni dar tiki. Pasidalins pinigus be jūsų. Leidžia dirbti parduotuvei o žmonėms vaikščioti draudžiama. Koks čia verslas.
@Saulius Tikrai moka, kad ir veiklos neapribotos! Pinigai švaistomi eilinį kartą!
Viskas taip neaišku. Kodėl užregistruotiems negalima pildyti prašymo jų paskiroje? Kodėl daroma kuo sudėtingiau ir nieko nepranešama visuotinai spaudoje. Toks jausmas, kad valstybė specialiai daro tuos trukdžius per \užimtumo tarnybą. Jei esi užsiregistravęs nuo pavasario, tai dabar paliekamas ant ledo, nes nei prisiskambinti nei susisiekti kitaip negalima, o elektroninėje svetainėje atimama galimybė teikti prašymą.
Labai šaunu būtų kad kirpejom moketų nes tikrai reikia viskas kainuoja saunu butų gauti
@Neringa Jūsų veikla neapribota negausite. Špygą tik
@Neringa Tai ir moka! Susitvarkykit!
@Veronika Tai moka ar nemoka tom kirpėjom? Ar tvarkė kas :D
Ir vėl tinginems eurus dalina aš jiems darbo duociau gerai kad valstiečių ir toliau neisrinko
@Juozas Kokiems tinginiams?
Išmokėta buvo 91248 gyventojams. Viso išmokėta 110 mln. Tai vienam gyventojui gaunasi 1205,51 Eur. Bet jie faktiškai visi gavo po 257 Eur. Kažkas čia man su matematika ar su logika negerai?...
@Robbie Mokėjo gi ne vieną mėnesį. Ir su matematika ir su logika blogai
Tai pasirodo kas pildė iki lapkričio 7 reikia teritoriją įrodančių veiklos dokumentų. Kur kreiptis, kokie tie dokumentai, vėl galvosūkis... Biurokratizmas
Išmalda ne išmoka..
@Trupiniai O kiek norėtum
Į viršų