Žaliosios rodyklės – kas kelia eismo chaosą?

Didžiųjų miestų gyventojai nuo šių metų susidūrė su problema, kuri šiandien ypač paaštrėjo po švenčių daugeliui sugrįžus į darbus.

Nuo sausio 1 d. nuo šviesoforų nuėmus žaliąsias rodykles, kurios leisdavo pasukti į dešinę degant raudonam šviesoforo signalui, daugelis susidūrė su spūstimis.

Vilniečiai spūstimis skundžiasi jau nuo pirmųjų dienų, tad kodėl keliamas eismo chaosas, kas už tai atsakingas ir kaip elgtis vairuotojams kalbame Vilniaus miesto vicemeru Mitalu ir eismo ekspertu Vitoldu Miliumi.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pirmadienį pranešta, kad posūkį į dešinę leidžiančios lentelės su žaliomis rodyklėmis ant šviesoforų gali grįžti bent dalyje Vilniaus miesto sankryžų, sako susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius. Jo teigimu, rodyklės grįžtų iki Vilniaus miesto savivaldybė sugebės išspręsti po jų nuėmimo susidariusias eismo problemas.

Pirmadienį Vilniaus meras Remigijus Šimašius po Susisiekimo ministerijos komentaro apie žaliąsias rodykles feisbuke išdėstė, ką pats mano dėl žaliųjų rodyklių ir ko Vilniaus miestas prašė siekiant palengvinti keliones miesto vairuotojams.

„Miestas prašo galimybės savarankiškai nuspręsti dėl žalių rodyklių naudojimo, atsižvelgiant į eismo dalyvių saugumą ir sklandų judėjimą. Vietų, kur rodyklės liktų sostinėje, yra bent keliolika. Tikiuosi, kad ministerija ir Vyriausybė atsižvelgs į mūsų prašymą ir poreikius – judėti sklandžiai, ir, kas dar svarbiau, judėti saugiai.

Beje, dar labai būtų įdomu sužinoti, kas yra tos mistinės institucijos, kurių prašymu 2014 metais sprendimas buvo priimtas? Ir kur ta analizė, ar jos net nebuvo?", – dėstė meras.


Rašyti komentarą...
P
PP
2020-01-07 09:42:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tešlagalviai valdininkai buvo įspėti prieš nuimant tas rodykles elektroniniam TV puslapy, kad padidės spustys bet.... Vėl Lietuvos vidinės valdymo klaidos. Kodėl tyli Nausėda, ar neturi padėjėjo ryšiams su visuomene?
Atsakyti
0

E
Eilinis šoferis.
2020-01-07 14:33:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mieli eismo tvarkymo idijotai, duokite kiekvienam vairuotojui po krypties lentelę ir bus visi laimingi.
Atsakyti
0

B
Be rodykles
2020-02-14 18:25:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matyt vel nebus kaltu, kad miesto gatvese jovalas.Jau net neveikia iseiginiu dienu sviesoforu rezimas.As siandien Vilniuje nemaciau nei vienos zalios rodykles.Jie tik durniais apsimeta.O paziurekit kiek dabar siulo sprendimu ir tvarkymu(atsieit jie dirba ir stengiasi)As taip suprantu, pinigai isvogti ir dabar ne fasonas kazka keist.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų