Rašyti komentarą...
Valandinis padidejo nuo 339 iki 372 centu uz valanda!!! kazkoks b....t siuras imanomas tik sitoje sik....je.
Tai cia kur komentaras papildomo darbo ydomu ka pati dirbi ir kiek kad simta darbu gali dirbt ir moket mokescius trikubus kas lieka skaicuoji ar nelebai o tokiu tempu ilgai neisdirbsi sveikata problemos prasides
Kas cia kelia jai kaip buvo taip ir liko ir kainos kosmines visi ubagaus iskyrus seima tiem viskas dideja o normalem zmoguj viskas kyla pragyvent neymanoma niekaip didina emihrazija is lietuvos tokiom nesamonem vietoj to kad ziuretu kaip susigrazint ba nebera kam dirbti lt ypas specelistu
Kodėl Lietuvoje tiek daug neteisybės lietuvių Lietuvo nedaug likę valdze gauna geras algas o žmogui numeta kelis eurus. Automatiškai pakele mokesčius ir.
,.vėl sķurdas galėtų vadzezmogei parduot Lietuva kitai valstybei gal tada gyventome oriau o ne kaip dabar gyvenimas Lietuvo tik blogėja dirbancem žmogui !!!
@Tomas Gerb Cukrini Runkeli,

Jeigu mokėtum lietuviškai rašyti, gal ir atlyginimą normalų, kaip normaliam žmogui mokėtų ?
Dar vienas perliukas iš valdžiažmogių - 30 eurų keliamas atlyginimas tam kad 100 eurų padidinti mokesčius. Neblogas biznis :)
Čia Lietuva,čia lietūs lyja.ir tik čia tokia betvarkė medicinos sistemoje gali būt.Nesulaukę laiku pagalbos vyresni išmirs,jaunimas išvažinės,likusieji ir toliau kankinsis mūsų valdžios dėka.,,AČIŪ''mūsų politikams.
@Lietuvos patriotė Kam ta nesąmonė, čia Lietuva čia lietus lyja. Visose šalyse lietus lyja lijo ir lys. Be lietaus negali?!
tipo algas pakels, bet mokescius padidins. draudimo imokas pakels o pas daktarus lauksim kaip lauke nesw nera talonu, eiles dideles gerai gyvena bedarbiai is pasalpu - pasalpos kylas mokesciu nenuskaitineja ir daugiavaikems piktybiskai nedirbancios seimoms gerai nes gauna pasalpas uz vaikus tiek kiek zmogus dirbantis visa menesi tegauna ir gala su galu vos suduria, o erodai nedirba ir verkia kaip jiems sunku pragyvent tri mum ms is 600-7ooeur/men pasalpu. man vaikas susirgo reikejo lasines del skysciu o miestuke pas mus uzdarytas stacionaras vaiku skyrius, tik suaugusiu stacionaras yra likes ten uzmustos skyriaus palatos vietos per diena vienoj lovoj pasikeicia zmones kol lasines sulasina. o vaikui negali sulasint vaziuokit i kita miesta i primamaji susilasinsit, mums kitas miestas uz 45km nuo musu ligonines reikia vaziuot del vienos lasines del 30min toki kelia, vienu zodziu daktaru nulis naudos o draudima moket reikia. esam 5asmenu seima 3mazameciai vaikai, esam dirbantys tevai. ejau tvarkytis kompensacija uz buta sako per dideles jusu pajamos virsytas 1eura nurodytos sumos, su pasalpa tas pats virsijom 85ct, su vadinamon kruopom tas pats virsijos 5ct ir nieko negavom bet gyvenam ir neverkiam. Bet kai pasakiau soc darbuotojui tada reikia mesti darbus but valkatos kad gaut is jusu pasalpa nors kelis eurus dasidurt buvo atsakyta su sypsena jeigu norite buti pasalpininkais tai jusu zodiuose yra tiesos. taqi vadinas gyvenkim is pasalpu visi nerdibkim gausim ta pati, visas ismokas ir dar daugiau negu tie zmogeliai kurie varksta per 2darbus ir dar skolose paskende, ka tada darytu musu valdzia kam mokescius didintu jeigu nebutu dirbanciu??????
@Kritika. Pirmiausia reiktų skirti kur socialiai remtinos ir kur daugiavaikes seimos,kad daugiavaike tai nereiskia socialiai remtina yra ir dirbancių daug.seimų ir negaunancių nieko iš valstybės tik vaiko pinigus kaip ir maziau vaikų turintys.
ejau siandien i poliklinika pas kardiologa, tuscia , nei vieno zmogaus, darbuotojai atsipute, laukiau menesi,paskyre tolimesnius tyrimus, tai po menesio ateiti, tada registruos, neaisku kada bus paskirta data , va tep...
@viltis man seimos daktare siuntima irsase geguzes 10d i kita istaiga pas daktara, pasiskambinu ten registracijai sako nebera talonu skambinkites birzelio 2d, pralaukiu visa geguzi kad galeciau gauti talona. paskambinu birzelio 2d vel sako ner talonu skaminkites liepos 2d, sakau registratorei 2men del talono as nevietine is kito miesto skambinu o ji sako registruojam kekvieno menesio 2d, skambinu liepa tas pats, sako skambinkit rugpjucio 2d nera talonu 2daktarai dirba nei pas nei pas kita talonu nera. ir toliau negaliu testi gydimo nes nera atsakymo is klinikos, nes negaliu gauti talonu. geda tokiai tvarkai
@viltis Registravaus pas traumotologa kovo men. Talona gavau po men. siunte MRT tyrimui. Jei moki pinigus (155e) priima iskart, jei ne, artimiausias talonas po 3 men. Po tyrimo, jei nori "vaizdu" pirk flesiuka 15 e, savas flesiukas netinka. Pakelta alga mazai naudos. Kur pasisuksi viskas kainuoja. O kai alga didinama dideja mokesciai, kainos, tai to padidejimo taip ir nesijaucia.
Ar jūs nesuprantant ? Verslininkai , tai stabdo ? Kad keltų , kas neleidžia uždirbti daugiau negu minimumą?ieškokitės papildomo darbo
Pensininkus suprantu, o jaunimas nedejuokit, kuo greiciau is cia dinkit, greiciau prisijungs kas nors ta vargana sali, gal tada tvarka bus.
Į viršų