Rašyti komentarą...
Tvarei dar galetu pamarginimui
Tvarei dar galetu pamarginimui
Rusija tik pirmi europos lgbt pedikai smunka su jav doleriu lazda turi du galus dar galetu pamarginimui Rusija užmes atomo ant viršaus ko norejo ta gaus eropos vertybes
Ir čia tik pradžia,taip pasipūtėliškai gyrėsi,kad viskas kuo puikiausia,prašoko praeitus metus dar iš inercijos,dėl sukauptų lėšų iš anksčiau,o kas bus šią žiemą?
Pofik, Lietuva drąsi šalis, svarbiausia, kad tik narkotikų nepritrūktų ir šikninių santykiai būtų įteisinti. Daugiau ten ta ekonomika, demografija yra nereikšminga smulkmė. Visi gali dirbti programuotojais ir atostogauti Dubajuje. Dar reikia visiškai susigadinti santykius su savo pagrindinėm eksporto rinkom ir viskas bus ore.
@. Nepavarkime būti Ukraina.Sankcijos Rusijai.
Kur nekris Achemos pelnas kosminis, iš pigių dujų prigamino ir brangiai pardavė trąšas. Dabar taip nebesigauna. Dabar atvirkščiai turi trąšas su brangia savikaina. Pas baldininkus tas pats, savikaina pakilo IKEA kišenėje jie sėdi ir viso gero.
Sankcijos įvestos tam kad sąmoningai sunaikinti Europos ekonomika
@... jeigu tai būtu tiesa, tai o kam tai yra naudinga, kieno čia karas iš tikro?
@... sankcijos kaip chemoterapija prieš vėžį. visi supranta, kad žudo ta chemija viską, ne tik vėžines ląsteles, bet tikisi, kad organizmas atlaikys ir atsistatys, o vėžį pavyks pribaigti. ir su sankcijom taip pat, tikiuosi rusiją pribaigsim, o europa atlaikys ir atsistatys.
@žiūrėk paprasčiau Bet ,kad nuo chemo terapijos niekas neišgyje,procesas tik ,geriausiu atveju,pristabdomas
Kas charateringa,kad ekonomine krize tik Lietuvoje .Visame pasaulyje jos ne is tolo nebuvo,nera ir joku budu nebus.Tik isrinksim kita valdzia,ta pacia minute krize baigsis,o visose kitose salyse,ji prasides ir bus labai gili.Konservos yra musu krizes priezastis,o karas,resursu kainos,neturi nieko bendro su krize.Juk kai buvo sosdemai krizes nebuvo visai,todel dabar mes juos ir statom i 1 vieta reitinguose.
Krizė kam,tie kas uždirba daugiau negu minimumą ir išlaiko seima arba paskola už buta tenka mokėti,krizės niekada nebuvo ir nebus pas bankininkus,ekonomistus,ministrus visokius, tik įdomu ką jie ministrauja išskyrus savo ir savo artimųjų kišenių turinį,seimunams ,verslininkams krizės nebaisios,kaip ir visokiu institucijų generaliniams bei darbuotojams,,,dirba,,tik tiems,kurie prie ryšių ir babkiu,ar netiesa,pelnais įmonės apsikrovusios ir vis maža,o kam dalintis su darbuotojais,jeigu galima dar issunkti,tik kažkokia recesija,kieno,dirbtinai didina kainas visi ir visur,o atidavineti iš ko,iš tų pačių durneliu dirbančiųjų,kažkodėl niekas neaiškina iš verslu ,kad jiems ir valdžiai geriau išlaikyti pabėgėlių ir migrantų bei visokius ukrainiečius bei rusus su baltaisiais,negu saviems gyventojams daugiau mokėti,šioje vietoje neapsimoka,nes iš visokių pabėgėlių didesnė naudą verslui,babkes iš užsienio jų kišenėse nusėda ar ne taip,o paskolos ,žmonės neiperka vieno kambario buto,ir tai bankai neleidžia nusipirkti,tipo ,,mes privalome žinoti iš kur pinigai,,pabėgėlių ir rusų jie to neklausia,nes patys per rankas gaus,ar irgi netiesa,o kas man tie bankai,ne iš jų kišenių žmonės butus perkasi,o gal jau reikėtų patiems tuos ,,bankininkus,,irgi naikinti kaip žiurkės,o ką,pridėtines vertės ubagams ir gyvulių ūkiui nesukuria,iš jų naudos kaip iš panaudotu įklotu,o ką čia kas įžeidinėja,kai nuo sąskaitos ir penkis eurus nuims,nesvarbu ,kad 10 eurų vaikas duonai perveda ,kad pačiam į parduotuvę neiti,ir tai bankai nusprendžia,kad vienas piršto paspaudimas lygus penkiems šimtams,o dar sako ,Nevagia,vagia issisiepe,ir Nausėdai dzin,baigsis kadencija,kitas ateis toks pats,prezidentai dėl grožio,nesugeba seimunams skrandžiu ir ilgų rankų patrumpinti,nes jų balsas nieko vertas,jeigu taip prezidentai tikrai kratytu visus,kurie privalo padėti gyvulių ūkio gyventojams,o ne siuntinėti iš vienos įstaigos į kitą,ne vieną prezidentas nesedetu ilgiau negu metus,o gal ir valdžiai reikėtų trumpinti visokias išmoka,ir premijas,o kam,netinka,nepadėjo žmogui,iš darbo su baltu bilietu ir viešai per TV su snukiu rodymais ir pavardem,nieko padirbtų slavejais žiemą,siknos nuo snukio nusileistu,tokių seime ir ne tik pilna,kur net nežinai ,ar ten snukis ir dvi akys ar užpakalis uždėtas ant stalo
baltijos saliu lenkijos, krizes nekamuoja. o lietuva, kaip visada, numarina PEDOPARTIJA.
JUOKINGA. DAR PRIES MENESY JOKIOS KRIZES NEBUVO, NORS JAU TADA IVEDINET BANDE NAUJUS MOEKSCIUS :dd EKONOMIKA, PAS MUS ZIRNIU SAUJALE.... IS GELEZINKELIU IR UOSTO NEBENASANT PAJAMOMS, GRIUVA VISA SALIS :d
Mažiau verkšlenkit. Dėkokit valdantiesiems, kad gyvenate laisvoje ir saugioje šalyje. Nebus Lietuvoje ir tos baisios prognozuojamos krizės, nebijokit. Gyvename labai gerai ir gyvenimas gerėja.
@Laisvė astravo atominei sprogus, galesi, nebegert.
@Laisvė PAS MAMA GERIAUSIA, PAPAS DAR NEATSHALO!!!
@Laisvė Kam gyvenimas gerėja ????
@Įvardink gyvenimas gerėja tiems, kas to nusipelė, kas yra tikras savo šalies patriotas, vertas geresnio gyvenimo, neleidžia laiko veltui ir moka gyventi.
@Laisvė Pramonė stoja - produkcijos atsargos jau didžiausios per 20 metų, pardavimai mažėja, teks stabdyti gamybą, leisti žmones į prastovas ar atleisti. Jokia čia laisvė, jei sukišti galvą į smėlį (ar savo socialinį burbulą) ir apsimeti, kad viskas visur gerai.
@Laisvė Jeigu tu iš laisvės,tai tau tikrai gerėja,bet kurie laisvei nepriklauso,tai tiems nelabai
šiaip tai nutylima, europos saj. BVP 0,3+ stabilus visus metus jokios intrigos nėra.
omūsų bobvyriausybės kažkur dingią taivanio 1,2 milijardo ir europos banko nemokami 3 milijardai metosi nenaudojami!!! visos sals naudojasi, ir islaiko bent jau stabilu BVP laikmety.... ka turim sios pedopartijos ir liberskuriais -3 riebiu bvp mazejimo skaicius!
kai vyksta karas, kai viskas isbrango, mes nesugebam nieko gaminti? :D kai susimastai, kas mus valdo....... ekonomikos "specialistai" sake skolinsis per shy banku kraupu paskolu brangima!!!! ne mes ir ne musu vaikai, o anukai atidavines skolas :D
@dedis nesurenka BVP tai mokescius kels :DDD tai cia yra valstybes zlugdymas, skatinimas emigracijai....... zodziu be zodziu. "ekonomikos guru" as atimciau ir sudeginciau ju DIPLOMUS o dar geriau ismetyciau pro langus. ps ne diplomus.
@dedis Ko nesurenka:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD???O kaip jis renkamas?
@dedis Šitie,kur daba sedi seime,ju visu diplomai nupirkti

Skaitomiausios naujienos
Į viršų