Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dukra is antros santuokos tegul nusiperka savo buta sau ir mazametei dukrai, cia ne pasiteisinimas , kad netures kur eiti. Tegul dirba ir uzsidirbs, o ne sedi ant sprando tevu bute, kuriame pagal istatyma ir pirmi vaikai galetu apsigyvent, nes kuomet tevas buna padorus tevas tai ir is pirmos santuokos vaikus atsiveda gyvent i savo namus, cia viskas priklauso nuo tevo zmogiskumo, kuris nepaisant skyrybu turetu mylet vaikus savo vienodai.
Vieną dieną,kam mažai dar..tik apie turtą tegalvojat
Atvejis atvejui nelygus. Pvz mano atveju tėvas ne tik kad buvo alfonsas, bet ir ištisai ėjo per bobas. Su mama išsiskyrė, kai pareiškė, kad nori į namus atsivesti kitas ir gyventi hareme... O aš, neturėdamas jokių patarimų užšokau ant ku..vos, kuri po vestuvių ne tik davėsi su kitais, bet ir susidėjo su... mano tėvu. Šie net abu tyčiojosi, kad gimęs vaikas yra ne mano, o mano tėvo. Tada išsiskyriau, buvusi ir toliau vaiką davė matyti tik mano tėvui (nes greičiausiai jis ir buvo tėvas), o aš mokėjau alimentus (kadangi tik gimus vaikui registruodamas uždėjau parašą ). Dabar jau 25 metus turiu padorią moterį ir padorius vaikus bei gyvenam laimingai... Taip kad vienodų atvejų nebūna ir vaikai už tėvų nuodemes neatsako. Bet Tiesą įvardint būtina.
@Perskaičius komentarus jus nuo suzinojimo dienos tokio slykstaus dalyko, kad vaikas ne jusu, o nuo tevo, per metus turite kreiptis i teisma, daryti dnr ir nemoketi jokiu alimentu , tegul tas senis iskrypes moka, o ne jus.
Turėjau seserį, kuri prieš 15 metu nuvežė motina pas notarą , pasidovanojo sau motinos butą, sodyba , senelių 4 hiaktarus žemės su miškais Varėnos rajone ir pasakė motinai , tik Astai nesakyk. Apie tai sužinojau tik po metų. Todėl ji man jau nebe sesuo
Reikėjo pačiai prižiūrėt
Reikėjo pačiai prižiūrėt
@Asta Kas antras senukas skundžiasi, kad kai tik senatvėj paprašė vaikų pagalbos - šie dingdavo. Aišku, kaip tėvai jie juos teisina, kad yra užsienyje, ligoniai ir t.t. bet faktas - jie palikti. Tad mama ir užrašė turtą tai, kuri rūpinosi
Tėvas dobilas, bobų išlaikytinis, tai pats iš tėvų pensijos gyveno , koks palikimas?
Nereikia kruštis su kuo papuola ir ateity nepridarysi savo vaikučiams bėdos..
valdo absoliučiai viską ir nereikia čia ieškot moralės
Kiek jiems tu pinigų reikia Grynaisiais eurais.
Pirmiausia reikia padaryti tėvystės testą, kad vaikas tikrai yra jo, o jeigu tėvas miręs, kaip tada įrodys?
@Pinčiukas Šiuo atveju ko gero testo nereikės, nes tėvas buvo pripažinęs savo tėvystę. Juk įvaikinti vaikai turi lygias teises su tikrais.
Visada buvo ir bus kad reikia turėr savo stogą virš galvos.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų