Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mauricas yra mauricas.Taip kaip Nausėda prieš krizę buvo nausėda...Ir vienas,ir kitas-propakandonai profesionalai...
Vilniui prie paspirtuku paliko salmus.kad pavaziave vilnieciai juos paliktu.tai turtuoliai vilenski ,,europieciai,, 80% salmu pavoge....klumpiu kaimieciai ir sudlenkiai tie vilnieciai.padugniu miestelis.
jei aš šeimoje čiaumočiau kepsnius, vynu užgerdamas, o likę 5 šeimos nariai graužtų džiuvėsius, pamirkydami vandenyje, liežuvis nesiverstų vadinti savęs "turtingiausiu" ar "europiečiu". nebent šikniumi, apėdančiu artimą savo.
Imamas BVP. Kokį BVP kuria armija valdininkų su patrigubintom algom ?
@Baikit propogandą Nemažą - viešasis valdymas, švietimas, ir sveikatos priežiūra net 15,2 proc.
LTSR laikais, pagrindinis vagiu miestas buvo Kaunas, nes ten buvo koncentruota lengvoji ir maisto pramone, - dabar Vilnius, nes ten dydziausias iteisintu vagiu sluoksnis negailestingai jau 30 m. isvaginejanciu LR...-ir ES lesas.
Zinau, mokslus baigiau Kaune ir 36metus jau vel Vilniuje.
Dekokit Snieckui ir jo aplinkai, kad LR nebuvo tai ziauriai surusinta po karo...- dabar jo palikuonys landsdergiai daro atvirksciai.
@hail Dėjai, Dėde, čia. Baisu kas galvose dedasi.
Tai ko runkeliai pyksta?? Kai tik uzeina kalbos apie investicijas i regionus, taip iskart klyksmas del gamtos, pieveliu, berzeliu, azuoliuku... teltonika va Moletuose pastate gamyklas, bet runkeliai nenori eit mokytis, tai darbuotojus is Vln vezasi... tai kam tada investuot???
@Lol Brangus, lolitai, runkeliai pyksta ne dėl to, kad kažkas nori investuot, o dėl to ,kad su jais niekas nesidera ir išdūrinėja, ir dažniausiai šūdą kiša, kuriam nei vietoj specialistų surasi, nei tą šūdą Vilniuje statytų ar jo apylinkėse. Dėl teltonikos Molėtuose, tam greičiausiai buvo priežastys, gal Paukštys kilęs iš ten.
@Lol tai, jaigu apie isgirtaja ,,teltonika,, kalbate,gal pasakysite kiek uzdirba ten darba dirbantis zmogus?ne statistini vidurki-isskaiciuota kiek vadovai uzdirba......nezinote? pasakysiu-1100eur. tikra europietiska alga.o,kiek vilniaus vagys ,,uzdirba,,-kurdami reklama apie savo vagiu miesta?
Vilniuje,turtuolių mieste vyrauja rusų kalba,
Nes kur daugiausiai vagiama is valstybes prisikurusiu pseudo istaigu ir organizaciju. Vilnius tampa atskira valstybe valstybeje. Isvaziuokit uz Vilniaus ir paziurekit kaip vidutiniai piliečiai gyvena.
Vagių gauja nuo ryto balsuoja už savo karalienę šimonką
Visi tokie nervuoti su savo ubliudkais ir paskolinem auto. Gerai gyventu , atsipalaidave butu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų