Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nokia kai įvedė kvotas direktorių valdyboje tai prašiko aifonų bumo pradžią, nors prototipą vieni iš pirmųjų turėjo
Kvotos? O neatrodo ponios, kad tos moterys, kurioms "buvimas valdybone" ar kitokios aukštos pareigos siekiamamybė, tai ragais ir nagais to ir siekia?
O jei ne tame mato prasmę, tai ir nesiekia postų "valdybose"? Ir vargu, ar įvedus kvotas ir sukišus į vadovaujančias pareigas tas, kurioms to nelabai reikia, pagerės kokie nors rezultatai.
Beje, keista, kad tokios kovotojos nesupranta, kad ne visi mato savirealizaciją tuose pačiuose dalykuose. Ir kad užauginti laimingą vaiką, pilietį, suteikti laimės artimiems žmonėms daug svarbiau, prasmingiau ir sunkiau, nei bet kokios kovos, plepalai ir demonstracijos. Matot, pasaulis netaps nei geresnis, nei laimingesnis, nei iš vis žmonija išliks dėka "kovotojų" ir karjeros moterų. Niekas per daug nesikeis, jei jų nebus. O va, jei nebus moterų -mamų, moterų -moterų, žmonijai šakės.
Beje ir kovotojų niekas 3D printeriu neatspausdino.
Taigi, kaip ten su ta prasme?
kiek tokios smegenis pudrins? Ketverių ji jau suprato.... negali 4 metų vaikas, nei 8 tokių dalykų suprasti (kad prastesnė už berniuką), augdama tarp seserų, juk sūnaus šeimoje nebuvo. Tokios veikėjos tik išbalansuojaa jaunas moteris, kurios puola skirtis su vyrais, nes jos gaalingos, viską gali geriaau už vyrus (o ypač - be vyrų)
Sorošine užsienio agentė
Musulmonai nepaleido moterų nuo pavadėlio ir jiems priklausys pasaulis.
vadovėmis, t.y. vyriškus darbus (neperdedu) suvyriškėja akyse. Į jų sutuoktinius pradedi žiūrėti kaip bobas, ar neužguitas žmogus, ar pilnavertis. Moteris viršininkė darbe, tokia pat ir namuose. Manau, neperdedu. Tik gal vyrai nesiguodžia, nes gėda.
@Jos, dirbdamos o tai tos viršininkės į darbą sutuoktinius atsiveda apžiūrai?
Niekada nedirbčiau vadovaujant
Niekada nedirbčiau vadovaujant
moteriai. Blogiausias iš blogiausių variantų. Mobingas, pletkavojimas, žinių rinkimas apie kitus bendradarbius, nuolaidos pataikūnams ir t.t. Niekada.
degti pragare. Viskas ką iškovojo šitos idiotes tai dvigubai daugiau darbo moterims. Neužtenka rūpintis šeima ir namais dar reikia eiti konkuruoti su vyrais lygiomis teisėmis darbo rinkoje.
o kas tau liepia konkuruoti
o kas tau liepia konkuruoti
@Linkiu tai kovotojai prižiūrėk namus ir vaikus augink iš vyro atlyginimo. tai neuždrausta.
@o kas tau liepia konkuruoti O man nereikia konkuruoti. Tiesiog nereikia. Dirbu tai, kas patinka, vaikai, namai, šeima, ir vyras. Ir draugai. Ir niekam manęs išlaikyti nereikia. Ir per galvas lipti nenoriu. Ir kad šeimai dėmesio užtektų noriu. Tai daug svarbiau, nei bet kokia "valdyba".
@Linkiu tai kovotojai Šeima rūpintis turi ne tik moteris, o or vyras. Beje, LYGIOMIS DALIMIS.
Nu nežinau, pas mus kai įmonei atėjo vadovauti moteris, pelnas smuko, labai silpna, baili. Vyras vadovavo geriau, klestėjome
Nieko pakentėsime dar leftistinį š...... neilgai liko laukti EP rinkimai ant nosies Trampo išrinkimas irgi . Atsiskaitysime tuomet su leftistais
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų