Rašyti komentarą...
Formule XL kategorijos : 3 keleiviai 3-5 lagaminai arba 5 keleiviai su rankiniu bagažu!!
Respekt vairuotojuj,teisingai padare kad nepaeme,tegul skaito programeleja kas parasyta protinguolei,o nesiskundzia ziniasklaidai,ir dar bando savo teises irodinet .neemu ir neimsiu nei vieno i prieki.
Natyt kad kekeiviaibturistai bubo ve pinihu taip dxiaufesibgrazibtais centais sumokek vairuotojui kaio pridera tai ius ir ant stoho oasofins jei tik uznoresi o rai kaganinu kruca oatys oenki ir dziaugiasi centu grazinimu nan butu geda rasyt begi nesuprantat kad vsiruotojui irgi reikua oavalgyt ta ja jis ten uzdirva tik degalus uzsipila o kiek dubervuoja visokie kobservatoriai kurie kaikobzmogu savo asmeniniu tarnu
Kartą vežiau iš ofiso 6 mokslą galvijus. Nusišnekėjo apie tai kad saugus pasiskiepiję ir tt. Man paprieštaravo įkalė skundą bolt vadovybei ir mane užblokavo. Mėnesį negalėjau dirbti. Daugiau tokiu nenorėčiau vežti.
Labai gerai pavezejas padare.nera reikalo tabara vezioti.
Kita karta kvieskite mane turiu dideli busa visi sutilps.
Negi neturėjo pinigų išsikviesti papildomą. Nejuokinti. Yra taisyklės, rekomendacijos ir paga jas elgiasi. Taip yra
Problema Priusuose ir visokiuose corolla verso, kad jie priskiriami xl kategorijai. Jei į galinę papildomą sėdynę sėda keleiviai, nebėra vietos lagaminams, jei padedi lagaminus, nebėra vietos keleiviams, tai kokie jie xl?
@XL O dirbti Bolt tarifais su realiai XL mašina, gaunasi nuostuolinga - tad Bolt'as maklavoja, kaip gali.
Viskas paprasta - kokia kelionės kaina, tokia ir paslauga.
Nepatogiais atvejais, oro uoste visada yra taksi atitinkamos talpos ir atitinkama kainą.
norm!!!!
Klounas tas vairuotojas.Tokie daunai neturi dirbti tokio darbo.Aš pats dirbu šį darbą,ir mano keleiviai važiuoja sedėdami ant priekinės sėdynės.O bolt pagaliau privalo tokius vairuotojus blokuoti ir mesti lauk.Nemoki teikti kokybišką paslaugą...nedirbk,eik nėšlo mėšt.
@Lio Bolt svarbiau Coronė, o ne keleiviai.
Dirbu - žinau.
Į viršų