Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kol nepanaikins, lietuvos įmonių kurios komandiruoja į europą ir moka neapmokestinamus dienpinigius, tol taip ir bus,nes žvėriškai trūksta net žmonių išvežimui iš lietųvos, o ką kalbėti apie darbą lietuvoje?Vokietijoje bedarbystė du proc. tai reiškia praktiškai pilną užimtują
Ir skusites dar labiau, nes LT apskritai mazeja juodadarbiu, saunuoliai, kad nedirba uz pasalpa, bet aisku, prisives is treciuju saliu.
@ha
Gerai vertinkite darbuotoja skatinkite o neisnaudomite
Atstatydinti Vyriausybę. Jos bankrotas akivaizdus.
Ateitį turi kuriantys, atkaklūs, nebijantys keistis. Jie kurs produktus ar paslaugas, turinčius paklausą. Jei mokesčiais ar didelėmis elektros kainomis bus pasmaugtos privačios bendrovės, pranašumą suteiks kitokios savybės, leidžiančios efektyviau plėšikauti ir vogti.
Ateitį turi kuriantys, atkaklūs, nebijantys keistis. Jie kurs produktus ar paslaugas, turinčius paklausą. Jei mokesčiais ar didelėmis elektros kainomis bus pasmaugtos privačios bendrovės, pranašumą suteiks kitokios savybės, leidžiančios efektyviau plėšikauti ir vogti.
@Bruknė
Svarbiausia ,kad visi mato žino , supranta , bet viskas teka pasroviui visiems musipiauti , kyla klausimas kam žmones juos renka ir kam jie reikalingi ,tie išrinktieji . Kur lyderiai kur tas vadinamas elitas ?
Ar supranta gudragalviai kad už 750 e , žmogus šeimos neišlaikys bet jūs tik dirbkit nes verslui tai reikia pinigu daug daug. Dabar apie pašalpas kurie čia lavai komentuoja tai pabandyk pagyvent iš pašalpu pamatysi ,, roju žemėj '' nebereiks komentuot . Ar žinai kokio dydžio pašalpos pirmiausia ?
Nenori - todėl kad negalės nusipirkti naujo automobilio , kuris turi būti pas kiekvieną kuris važinėja senesniu negu 20 metų , pagal Gentvilo planą chuliganą , nes bankas su tokiomis pajamomis net nekalbės apie kreditą automobiliui , o už ką valgyti , benziną pilti , už paslaugas mokėti , o jeigu dar turi vaikų tai tik pasikark , arba bėk į užsienį dirbti .
@Raimis
Aiulau antra varianta, neverta si ,,geroves valstybe'' musu mirties.
Lietuvoi jau niekas dirbti nebenori,geriau,ant pašalpų sedėti.Pašalpos atpratino žmones dirbti.
Ne piniguos esme,o motivacijoje.Jei nėra noro dirbti,tai jis ir nedirbs dorai.Nesvarbu kiek tu jam mokėsi,nors ir 3000e.Tai yra žinoma seniai.
Ne piniguos esme,o motivacijoje.Jei nėra noro dirbti,tai jis ir nedirbs dorai.Nesvarbu kiek tu jam mokėsi,nors ir 3000e.Tai yra žinoma seniai.
@Mari
Tai tu suka pabandyk iš pašalpos pragyventi, tada kitaip rasysi
@Ats
Juk žmonės gyvena iš pašalpų.Kai kurie,net daugelį metų.Kai kas pasiskaičiuoja.Jei reik važiuoti i darbą,jiems netinka.Geriau pasalpą gaut,nes važinėti niekur nereikia ir dali pinigų neišleido kelionėms.
@Mari
Dabar truputį parašiai protingiau, bet to proto ne prudai,,,,
Pats ir dirbk už tos 750 supuvusios euru
O ka už juos galima nupirkti???
@750,,,
seimunui uztektu duok dieve pirma diena pagert-pachmielui jau skolintusi
Vienos įmonės bankrutuoja, kitos neranda darbuotojų: skundžiasi, kad jie nesutinka dirbti už 750 eurų