Rašyti komentarą...
Tai jus parasykit normaliai kas gauna maziau iki 300 euru ,kreipiasi dabar liepos 1.O kas daugiau kaip 300 nuo sausio 1 dienos.ir bus aisku,o tai sukat smegenis zmonems.
Na litanija gera prirašyta ar negalėjo paprastai parašyti, visiems vienišiems nuo liepos 1 d o ką Sodra neturi duomenų kurie vieniši, dar ir prašymų malonės prašyti gėda konservams
Is tokio straipsnio nieko nesupratau is tuscuo i kiaura nors tiek daug rasoma
Geriau nerašytų ir nenervuotu ,su tom savo pensojom,pagal naują formulę taip priskaičiuota,kad dirbi 40m,rodos ir uždarbis buvo nė minimumas,o gauni špygą ,prisigalvojo kažkokių taškų ,mažiausias pensijas dabar gauna tie,kuriems pradėjo skaičiuoti kažkokius taškus, kiaulės paskutinės, o ne valdžia
Tikrų vienišų ne tiek jau daug. Dauguma turi sugyventinius. Tai kokie jie vieniši?
@Tai va Tai dieve mano, ku dabar pirksim už 28eur gal konservam paaukoti ha,, ha
Nuo liepos 1d.v.kaip sako "Sodros" atstove vienisos pensininkai gaus papildomos 28.63 Eur. Pinigus prie pensijos,o visi kti nuo sausio 1d.,onuo vasario men.,tiem pensinikam,kurie gauna mazesniu pensiju,nieko ne gaus,todel,kad yra zemesne riba 260Eur(tokia pensija gauna zmones,turincios butinai stazai,bet turincios maziasnes imokos).Ir eigu pensijos bendra suma su priedu virsins 260Eur.,vasario men 2022m.,visa virsijanci 260Eur. suma bus iskaiciuota is pensijos.Todel mazeji pensijos ne padides.Ir dar pensijos petskaiciuos,jie gali tik dar sumzieti.O tie pensininkai,kurie turi butinai staza,ten nera ribu,gaus priemoku.Va kaip mazina skurda!Ne reikia melluoti zmonems!
Nuo liepos1d.zmonems bus priskaiciuota vienisa pensia,bet tiems pensinikams,kurie gauna mazesnies pensijos vasario men.2022m,viska virs 260Eur. bus atskaiciuota,neigu 260Eur gauna zmones su mazu imoku ir turincios butinaji staza ir sita riba ne galima perzenkti,neigu bus atskaiciuota.Reiskia zmonems,kurie gauna mazesnes pensijos,nejokio pensiju padidimo ne bus.O bus tik tiem pesininkam,kurie turi butinai staza.Ten ribu nera,gauk kiek nori.Kam meloti zmonems?Va kaip jie mazina skurda!
Jeigu yra mokama vienišo žmogaus pašalpa, tai ją turi gauti visi ir iš karto nuo liepos 01 dienos!
Kokie gali būti skirstymai!?
Oi, kiek daug, net 28, 63e! Gal kablelis ne ten padėtas!
Ori senatvė, užsieniečiai net pavydės!!!...
Tai bent raštvadžiai -- rašo rašo -- rašykit tiesiai šviesiai , kurie gaus nuo liepos ( kokia turi būti pensija?) Kodėl kitiems kreiptis , tik sausio mėn ??? Išsidirbinėja ir tiek !!!!!!!!!
Į viršų