Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Verslininkai moka normales algaas o ne minimumą niekas nevažuos laimės ieškot, dadar jų gobšumui nėra ribų , čia tokia gerovės valstybė ir už ją ruošetės balsuot
atsivežkit iš Mongoloidu
Viceministre, tu bent jau sikna pravedini Viniuj vaiksciodamas? Ar sugebi tik "nusoliuoti" iki darbo, namu, brangaus restorano. Kazin ar parduotuvej buvai paskutini karta. Vemt vercia nuo tokiu kvailiu baigusiu "oxforda" pirmu nuo galo !!!
Vilnius jau dabar sprogsta nuo emigrantu kiekio. Kur pazvelgsi, visur babajai arba negrai. Tad ko stebetis, kai vaikai dingsta vidury baltos dienos? Ne uz kalnu, bet reikes nesiotis peilius visiems, kaip savisaugis priemone! Tokios geroves valstybes - Lietuvos norejot?
@lt pilietis mazai tu negru uztat pilna rusu ir azijatu is buvusios sssr.Tai labai blogai,vyt lauk juos.
Prajuokino! Geriau nuimkit visas pasalpas biznieriams ir lai moka normalius mokescius ir atlyginimus. Nesugebi islaikyti darbuotoju, eik velniop. Priviso visokiu ienu, sedinciu ant mokesciu moketoju pinigu ir dar dejuoja! Tas pats su ukininkais. Maziau pagamins, maziau valgysim. Ateis kiti produktai. Tik nereikia gazdint!
Prisiveškit musulmonų ir lietuvos nebebus debilų šalis daromės visų verslininkų gobšumui nėra rybų
Panaikinus socialines pašalpas ir bedarbio išmokas automatiškai dalis Lietuvos piliečių grįžtų į darbo rinką ir išnyktų poreikis darbuotojus atsivežti iš Pakistano ar kitur.
migracijos departamentas mano kitaip.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų