Rašyti komentarą...
Jei negali mokėti bent 400 eurų, kam toks verslas ir reikalingas? Liberalastams reikėtų susivokti, kad vergų laikai baigėsi. Tereikia valandos laiko skrydžio ir tas pats žmogus uždirbs nuo 2000 eurų per mėnesį. Pažįstų moteriškių, kurios beveik pensinio amžiaus išdūmė į užsienį. Nustokit rašyti tokius apgailėtinus straipsnius.
@Rimas Jei verslas toks, kad negali mokėti darbininkui tiek, kad jis išgyventų, tai arba dirbk jo darbą pats, arba mažink apimtis, arba užsidaryk, o ne verkšlenk, kad keliais eurais padidinus algas, jau subankrutuosi. Subankrutuosi, tai reiškia taip turi būti. Visada viskam yra pradžia, yra ir pabaiga. Ne tokie verslai bankrutuoja ir pasaulis nesugriūna. Į jų vietą ateina kiti, verslesni, gabesni, konkurencingesni. Taip ir turi būti. O verslininkai visada verkšlena, nes kiekvieno pirštai į save lenkti, o kai kurių ir neištiesinami niekaip.
tai kad niekas nesedes tuose kaimuose ir nedirbs uz centus begs i didmiescius ar uzsieni nes tuoj neliks to sovietinio mastymo zmoniu dirbt uz centus Kaune kiemsargis 400 e . i rankas gauna apsaugoj dirbu tai i para 70 e, i rankas .
@ramas Tai dar neblogai gauni, siaip apie penkiasdesimt moka, o dar kuras i darba
Į viršų