Rašyti komentarą...
senai sakiau reik rist su tais soc. tinklais
Geriau mandaoskes is kusio surenka
Jeigu ikeliu anekdota, tai tegul ima, dalinasi ;) jeigu ikeliu muzikos is youtube, tegu klausosi, negaila. Bet jei idedu savo nuotrauka, tai ta nuotrauka yra MANO ir niekas neturi teises jos imti
Kaip visuomet , mintis pateikiama kaip ir geram tikslui įgyvendinti, visi rašo komentarus ar dalyvauja apklausose tam kad būtų išgirsta jų nuomonė . Nors sakoma viskas tik geriems tikslams ,praktika rodo priešingai , po tokių gerų tikslų prasideda negerumai- baudos , teismai ir kitokie būdai laisvės ribojimui , o paprastas pilietis turi gintis, įrodinėti savo teises. Labai populiaru pasidarė pradžioje bausti o tu žmogeli turi įrodinėti kad esi nekaltas, nors turėtų būti atvirkščiai.
Tada kas nors sukurs tų valdininkėlių fake profilius.šlovins putiną ,šiks ant zelenskio &co. Tada teks patiems gestapui įrodinėti ,kad jie ne kupranugariai.
To viso pasekmės kokios bus už kitokią nuomonę: įbauginimas, kalėjimas, pilietybės atėmimas, šantažas ar....? Kam toks sekimas reikalingas? Sugaudyti neparankius, nepritariančius valdančiųjų nuomonei žmones? Juos toliau žeminti, niekinti ir marginalizuoti? Koks viso šito sekimo, informacijos rinkimo tikslas?
Na, vis šioks toks užimtumas. Vienaip ar kitaip turi pinigus įsisavinti.
Taip ir neaišku kokiam tikslui ir kokiems asmenims bus teikiami ši statistikos centro informacija?Ypač apie emocijas,nuotaikas kam pirmiasia prieš rinkimus pateiks šia informaciją vos ne iš lovų?
Aj man tai nusimyžti rinkit nerinke mano paskyra vieša naudojasi kas tik nori, nei pats nezinau kiek naudojasi simtai ar tukstanciai :DDD
NAUJOS "ZARAZŲ" PINKLĖS--- VORATINKLYNAS.Ar dar yra tikinčių *jais* ?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų