Rašyti komentarą...
Gėda GĖDA
Lakūdroms + 7 Eur ant alaus
Visai durni, labai daug padidino 7 eurus.
Kyla kainos o didiną po 7 eurus.
O va,kaip gerai gyvensim,prie sitos valdzios,greit visus lietuvius nuvarys i kapus,o ukrainieciams uzpakalius laizo.TAI ir laisva lietuvele,su nevykusia vyriausybe,jie milijonuose maudosi,o J us badu dveskit,ir tylekit,stai koks gyvenimelis..
@Olia,olia Viskas bus gerai,greit ne bus Europos sąjungos!
Tikrai kad greit gyvensim kaip Švedijoj, tik kainų kilimas dar tegul stop padaro.
Tai susidorojimas kazkas panasaus ir anksciau buvo koncervu sugalvota jei turi kazkiak zemes i birza nuu neisi ir pasalpos negausi o dabar irgi sumaste kaip zmogum atsikratyt ir kas uz tuos koncervus lanzberginius balsuoja jau tokie buki jiem ant galvos basli tasytu jie vis tiek uz koncervus balsuotu
@As Yra kas balsavo. Bet ju tikrai turejo but mazuma. Nes tik visi ir klausia kas balsavo. Reiskias beveik niekas. Reiskias patys issirinko. Taip kaip Lukasenka,kuri taip kritikuoja. O tas nors taip liaudies neparduoda nei sitie urodai.
Kodėl komentuoti neleidžiate?
Uz viena vaika 80,5, du vaikus turi - gauni 160,10 nu bet jei trečią tai visus 383,64???, Tai gaunasi,kad už trečią virš 220??? Plius nemokamas darželis,maitinimas,transportas. Man tik pikta,kad tokios prisigimdys,o tie kas negali juos išlaikyti turės?
Ne,į švediją veda,o į Singapūrą,neklyskite tautieciai,6 eurai labai dideli pinigai,net nezinosite ką pirkti?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų