Rašyti komentarą...
Teisybe tokia kad neapsaugoti privales apsaugoti apsaugotus.o neapsaugotu apsauga ju paciu reikalas taip nusprende moteriausysybe
Atsipeikekit nepriversit.....
Atsipeikekit nepriversit.....
Iseisiu is darbo bet jusu neisbandyto ir greitai sukurto marmalo nesileisiu
Už testavimą vadinasi mokės ir skiepyti ir neskiepyti. Valstybė nusišalino, o jūs durneliai "muškitės" toliau.
O ką darys su persirgusiais prieš metus, t.y. praeitų metų lapkritis, gruodis ir kurie nesiruošia skiepytis, bet turi galimybių pasą ir turės jį dar neribotą laiką? Juk jie irgi pavojingi, manau
Dulki, Šimonyte, pažiūrėkite kas šiandiena darosi parduotuvėse, kaip silkės bačkoje. Ir jūs mažina te susirgimus. Po to kaltinate nesiskiepijusius.
Ir vėl kiršinami žmonės.Visos ir visų prekių išlaidos jau seniai užkrautos ant pirkėjų pečių.Mokame už viską po kelis kartus.
zinoma perkels
Bet gi jei persirgai be simptomų,turi antikūnių,skiepytis kaip ir nereikia.Tik jei nesikreipei į polikliniką,nesiskaito,kad persirgai ir už testus mokėsi PATS!
Ar verslininkams 10 tukstanciu alga per diena maza?Nori 20 tukstanciu.
Testas kaip sviestas. Priima ir dabar galvoja seimo atsakingas už ir ar priimti nuostatą kaip ES visos Lietuvos medikcinos įstaigos mokant už gydymus , be siuntimo. Žinote! Kodėl ? Todėl, kad pas specialistą užsiregistravę vykstį per 5- darbo dienas ir nurodytą laiką skubos atveju, neįgalūs ar svdikam reikalingas ekoskopas kokio organo reik atlikti kraujo tirymus, šlapimo, fekalijų. Rezultatas negerai siuntimas regisracija pas vidaus gydytojus po mėnesio, pas specą kol užsiregistruojį laiko tarpas puse metų su širdim du mėnesiai laukimo. Yra minusas pliusas visą remiasį į pinigus. Turi einį į privačią klynyką?
Į viršų