Rašyti komentarą...
Tai tegul Lietuvos vyriausybe derina ir su Olandija,Ispanija,Norvegija,Anglija ir t.t, kad musu tautieciams moketu ne vienodus su atlyginimus ir ten,kazkaip del musu niekas nesidrasko ten...
Tai kad jau dabar yra įmonių kur ukrainiečiams moka daugiau nei lietuviams. Dėkui labai, nieko naujo, lietuviams vietos Lietuvoje nėra.
@Nauja okupacija Nu kaip matote Ukraina akupuos lietuva be karo savo kiekybe. Ir vel kalbesim rusiskai. Nieko ateis manau galas ir tiem visiem vergvaldziam ir ju vietas manau su laiku pakeis chacholas... Tik gaila kad turi emigruoti is savo salies nes tave isstume kitatautis.
lietuviskai, planas ivykdytas 200%
jaunimas, mokykites rusiskai. landsbergis katutem ploja
Kad lietuvis taptų lygus ukrainiečiui, valstybė turi kiekvieno dirbančiojo komunalinius mokesčius padengti, kad nekainuotų kaip ir ukrainiečiams šičia gyventi. Ir tai jų šeimos Ukrainoje triskart pigiau perksai, nei mes čia, Lietuvoje. Žodžiu, lietuvis tapo pastumdėliu ir dar didesniu ubagu. Tokia valstybės politika, toks tikslas pažeminti ir ubagais išvaryti lietuvius.
Mažeikių naftą kai lenkai nupirko, tai ten lenkas uždirba už lietuvį daugiau ir be to, geresnius darbus stengiasi kad lenkas dirbtų, o lietuvis tuos prastesnius. Taip ir su ukrainiečiais: juos nemokamai apgyvendina, dirba už aukštus atlyginimus, kai tuo tarpu lietuviui niekas nenori kelti atlyginimo. Netgi pasako: nepatinka- eik lauk. Turime ukrainiečių ir jeigu reikės daugiau atsivešime. Kažkaip į lietuvį žiūrima su diskriminacija netgi Lietuvoje. Vienoje įmonėje seniai dirbantis lietuvis mokino priimtą ukrainietį įrengimų operatoriaus darbo. Kai išmokino, tą ukrainietį paliko dirbti jo darbo vietoje, o jam pasiūlė mažiau apmokamą darbą. Žmogus išėjo iš darbo taip pažemintas... Tai kur eina Lietuva? Į gilią šikną galiu pasakyti.
Pas mus vilniaus paukstyne ukaineciam moka daugiau nei mums valandine didesne o mums moka nuo tonazo
Nu ka tauta reike mokyntis haholu kalba ...
Į viršų