Vyriausybė iš privatizavimo sąrašo išbraukė valstybės įmonės ,,Baltija” valdomą penkių žvaigždučių Palangos viešbutį ,,Auska”. Pasak premjero Algirdo Butkevičiaus, parduoti tokius objektus dabar netinkamas laikas, o pasak ūkio ministrės Birutės Vėsaitės, pelningai dirbantis objektas turi padėti išsilaikyti kitam – dirbančiam nuostolingai.

,,Ankstesnės Vyriausybės valdymo laikotarpiu buvo išparduoti patys pelningiausi ,,Baltijos poilsio namų” objektai, ir pasilikę eina į minusą, darbuotojams jau trys mėnesiai nemokami atlyginimai, grasinama atjungti dujas ir šilumą. O ten yra ligonių kasų pacientai. O ,,Auska” yra išnuomota 10 metų ir dirba pelningai. Gražinus ją į ,,Baltijos poilsio namų” sudėtį, vienas objektas palaikytų kitą”, - atskleidė planus, susijusius su vadinamąja Brežnevo vila (buvusios Sovietų Sąjungos Komunistų partijos generalinis sekretorius, kuriam ilsėtis neva buvo pastatyta ,,Auska”) ūkio ministrė B. Vėsaitė.

,,Mes manome, kad šiuo metu tokius objektus parduoti yra netinkamas laikas”, - apie sprendimus išbraukti iš privatizuojamų objektų sąrašo ,,Auską” antradienį po Vyriausybės posėdžio sakė premjeras A. Butkevičius.

Sovietmečiu itin prabangaus viešbučio Palangoje plotas yra 3,5 tūkst. kvadratinių metrų, jis turi 28 kambarius.

Vyriausybė taip pat nusprendė neprivatizuoti įmonės ,,Geoterma”, kurios kontrolinį 76,56 proc. akcijų paketą valdo Valstybės turto fondas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų