Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kumelaite manau gaus penkiazenkle pensiją. Ir už"nuveiktus darbus Lietuvos žmonėms ,ir už dosnumą žydams, milijardines pagal aš Ukrainai". Tik saviems, jei neesi koncervai -bus centai.
Privalo būti mokamos abi pensijos
Privalo būti mokamos abi pensijos
Kodėl sulaukus pensijos neįgalus žmogus turi pasirinkti tik vieną pensiją, nes, kai dar buvo dirbantis, gaudavo darbo užmokestį plius neįgalumo pensiją, vadinasi, sulaukęs pensijinio amžiaus privalo gauti užtarnautą pensiją plius neįgalumo pensiją , nes sveikatos problemos niekur nedingo, jos su amžiumi vis gilėja, o medicinos paslaugos darosi apmokamos, komercinės, todėl medikamentam, medicinos paslaugoms vienos pensijos neužtenka . Net sunkių ligų sąrašo įstatymas pakeistas, negauname išmokų už sunkią ligą, nes pensija keliais eurai " per didelė". Ligų kodai taip pat įstatymo " pareguliuoti", todėl už sanatorinį gydymą reikia pačiam mokėti. Pensininkams, t urintiems letinius susirgimus ir neįgalumą sunku gauti medicininį gydymą.
o as sveikas gyvas kur siulausi dirbti niekam nereikia jei siulaisi skelbimas kabo metus nieks neskambina birzoje metus jokiu pasiulymu o jus apie invalidus
Nuo 16 dirbau tik LT valstybeij okupantu esesesr nedirbau butu ir sodu negavau,gaunu 270 nepilnai i menesi,ka cia rašoma nesamones man invalidumas skirtas tik del širdies problemu ,kad abu klubus reik keist cia tipo kaip ir dzin pagal neigalumo nustatymus,tai kur ta bobute kalbanti invaliduma del sanariu,i juos nekreipia demesio juos pakeicia ir laisvas,kokias nesamones rasot,kokie 1000 euru žurnalistai jus girti rasot straipsnius ar esat debiLai ?
Pagal žurnalistės protą
@Pavadinimas Kokios zurnalistes? Tai tik coope paste vepla.
Neįgalumą nustato ne pagal ligas,o pagal išvaizdą.Pas žmogų pundas lapų su diagnozėm,bet kadangi į žmones eidamas susitvarko,kad kitiems šalia jo nebūtų bjauru,tai iš daktarų sulaukia pasakymo-per jaunas ir per gražiai atrodai,kad būtum neįgalus.Kad žmogus vos ant kojų pastovi,dėl stuburo ir kraujotakos sutrikimų,tai jiems nusispjaut.
@WTF!? Mano gydytoja irgi sako :"Kaip gražiai atrodot, kokių ligų ieškot?" O kad vėžiukas viduj sėdi, tai nieko tokio.
Lietuviai, raginu stoti prie Blaivybės, kad pradėtumėm naują doros pakėlimo epochą sau ir savo tautai. ( Vyskupas M. Valančius)
@BLAIVININKAS nustok ryti viena karta
Aš irgi negaliu dirbt dėl sveikatos problemų, bet dėl mažų išmokų ir didelės biurokratijos dirbu, bet realiai tik kenkiu sau.
Keiskit daktarus domekites
Keiskit daktarus domekites
O mane apgavo seimos daktare 10metu nesikreipiau, nors priklause ismokos...
Zodziu be zodziu.
Kokie mazi skaiciai. Maniau daug daugiau invalidu... per covida ismyre
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų