Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pirmiau nuomos sutartis turi būti privaloma. Turėtų būti griežta nuomotojų kontrolė. Jei slepiama, kad gaunamos pajamos nuomojant būstą mokesčius skaičiuoti pagal to meto maksimalią rinkos kainą, o už nuslėptą sandėrį skiriama tokio paties dydžio bauda. Nuomotojai turėtų privalomai deklaruoti savo gyvenamąją vietą nuomojamame būste. Nes dabar būna deklaruotas vienas socialiai remtinas, o gyvena septyni ir naudojasi visomis paslaugomis kitų sąskaita. Nusikaltimo atveju tai apsunkina jo išaiškinimo galimybės.
Sveiki.
Kokie jūs visi kurie komentuoja ir siūlo turintiems 2ir daugiau bustu uždėti NT mokestį esate kvaili ir bepročiai.
Tą mokestį sumokės ne kas kitas kaip nuomininkas,kils nuomos kainos.
O jums kurie nuomojates ir taupot savam būstui reikės dar ilgiau taupyti.
Žmogus gali nors 50 būtų at namų nupirkti ir turėti, jeigu jis pinigus uždirbo ir kai sumokėjo mokesčius tuo labiau dėka jų turi darbo tūkstančiai statybininkų, architektai, dizaineriai, vairuotojai , gam1yklų darbuotojai ir dar nuo viso to gauna ir valstybė 21%pvm, bet vis maža.
Valdininkai turi laisvę ir niekas jiems nedraudžia išeiti iš darbo ir uždibti patiems ,galės ir 90 % savo uždarbio pervesti į biudžetą
Ne apmokestinti o konfiskuoti, priviso buožiu Lt žemėje
@Tik Kelk subinę nuo sofos ir turėsi, tada nebus taip pikta ant tų,
kurie daug ir sunkiai dirba.
@Tik Dirbk ir turėsi nereikės pavydėti.
geriau uždet mokesti tiems kas turi tik viena buta , reiskia mazai dirbo nesistenge ir degradavo tai tegul moka nt mokesti, nes kokia is ubagu nauda , o kas dirba turi po 2 butus visi, tai sitiem jokio mokescio , nes daug dirbo ir stengesi.
@l Matyti prisivoges gerai kad tiek butų turi.
Vieni jauni dirba ir perka butus, o kiti pašalpiniai gaminasi benkartus kasmet už kuriuos gauna pinigus ir nieko nedirba, tai kodėl turiu dar tokiem klyno darbininkėm/am duot butą, už ką, kad jie nedirbo o tik krušasi dieną naktį, tai tegul ir sėdi tokie be buto, nes ir taip melžia tokie sodrą metų metais ir seniunijas su tom pašalpom už tai kad tik dauginasi, o kurie dirba tai nesidaugina kasmet ir viską užsidirba patys.
Tas butų skaičius tai nieko nereiškia, tas kas turi 3 butus Skuode jam toli iki to kuris turi vieną namą Vilniaus mieste.
Vienas vienintelis, labai logiskas klausimas siuo aspektu, mane velniskai kankina-is kur kasdien visur isteriskai minimoje skurdo saly, tiek nuosavu bustu?
Nu kad i pievas nenueinam su tokiais paskaičiavimais... Tai jeigu aš turiu pasiėmęs paskolą ir nusipirkęs būstą, ir mano merga turi būstą su paskola tai yra normalu, bet kai mes susituokiam ,tai gaunasi kad šeima turi du būstus.
@Adde nebent isskirtinai patys susirašot vedybinėje sutartyje, kad iki vestuvių asmenine nuosavybe valdytas kiekvienas butas tampa bendrasantuokine nuosavybe. tada taip, turėsit du butus vienai šeimai.
@Adde Taip gaunasi tipo turtuoliai skaitysis net 2 butus turėsi, o tie kas tik krušasi gimdo benkartus neturėdami savo pastogės bet nedirbo gyvenime pašalpiniai va tie tai vargšai.
ir dar jie pyde rai bl nori visus be išlygų apmokestinti visuotiniu nt mokesčiu, tokius bl surinkai į krūvą ir padegei kaip malkas, pyd arai bl!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų