„Toyota Yaris“ pripažintas Europos metų automobiliu

Naujasis „Toyota Yaris“ tapo Europos „Metų automobiliu 2021“, kurį renka žinomi automobilių temomis besidomintys žurnalistai iš daugelio Europos šalių. Nuo jo nedaug atsiliko Fiat ir Cupra automobiliai.

Nedidelis miesto hečbekas geriausiu pripažintas rinkimuose, kuriuose balsą skirti galėjo 59 komisijos nariai iš 22 šalių. Rinkimuose jam teko 266 balai.

Antrąją vietą užėmė „Fiat New 500“ (240 balų), vos vienu balu aplenkęs „Cupra Formentor“, o toliau rikiuojasi: „Volkswagen ID3“ (224 balai), „Škoda Octavia“ (199 balai), „Land Rover Defender“ (164 balai) ir „Citröen C4“ (143 balai).

Ketvirtosios kartos japoniškas modelis garbingą įvertinimą gavo prabėgus 21-eriems metams po to, kai Europos metų automobiliu buvo pripažintas pirmosios kartos „Yaris“.

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, rinkimų komisija įvertino „Yaris“ hibridinę technologiją dėl nuoseklaus ir tolygaus važiavimo, nedidelių emisijų ir patrauklios automobilio kainos. Tai pagrindiniai veiksniai, kodėl net 80 proc. nupirktų „Yaris“ yra hibridiniai.

„Toyota“ atstovai Lietuvoje yra nustatę pradinę 19,5 tūkst. eurų kainą už naują hibridinį „Yaris“ automobilį, o su paprastu varikliu jo kaina su pigiausia komplektacija prasideda nuo 13,9 tūkst. eurų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų