Tuo metu, kai dauguma Lietuvos žmonių mėgaujasi besibaigiančia vasara ir paskutinėmis atostogų dienomis, įžūlūs nusikaltėliai tęsia savo juodus darbus ir nė nemano atostogauti. Pagrobimai, apiplėšimai, žmogžudystės – visa tai vyksta kasdien ir visai šalia mūsų.

Tokių sunkių ir pavojingų nusikaltimų bumas buvo jau seniai. Keletas iš kriminalinių istorijų, sudominusių naujos TV3 laidos „Akistata“ kūrybinę grupę, nuskambėjo per visas žiniasklaidos priemones.

„Miške netoli Vilniaus nužudytas žinomas verslininkas, iš kurio banditai tikėjosi išgauti iki pusės milijono litų. Pačiame Šiaulių centre nužudyta moteris, mieste netyla kalbos, kad tai – maniako darbas. Iki šiol nepavyksta aptikti jokių mafijos boso – Henriko Daktaro pėdsakų, o jo aplinkos žmonės užfiksuoti bendraujantys su aukščiausiais valdžios pareigūnais“, – kruvinas istorijas vardija TV3 žiūrovams kriminalines istorijas pristatysiantys „Akistata“ žurnalistai.

Kiekvieną dieną renkama ir analizuojama informacija, eteriui ruošiami skandalingi tyrimai ir išskirtiniai interviu, reporteriai filmuoja specialiuosius reportažus, kuriuos jau kitą savaitę pamatys ir TV3 kriminalinės laidos žiūrovai.

„Mūsų laidos žurnalistų darbas panašus į specialiųjų policijos agentų. Tik, skirtingai nei pareigūnai, mes savo surinktą medžiagą atiduodame ne prokurorams, o žiūrovų teismui“, – pasakojo laidos vedėjas Kristupas Krivickas.

REKLAMA

Laida „Akistata“ kuriama glaudžiai bendradarbiaujant su to paties pavadinimo kriminaliniu laikraščiu. Daugiau kaip 15 metų einantis leidinys pelnytai pripažintas geriausiu kriminalinėje srityje. Jame dirbantys žurnalistai yra sukaupę milžiniškus duomenų, fotografijų ir vaizdo archyvus, įgiję didžiulės patirties ir turi platų informatorių tinklą. Todėl ir televizijos žiūrovai turės išskirtinę galimybę pamatyti skandalingiausius tyrimus, išgirsti naujausius faktus apie garsiausias bylas.

„Laidos koncepcija kuriama kartu su laikraščio kūrėjais. Su dideliu džiaugsmu naudosimės jų patirtimi, susitiksime, ieškosime reikalingų archyvų. Labiausiai iš visų aš gerbiu mūsų žiūrovus, todėl tai, kad laikraštis „Akistata“ išsilaikė rinkoje tiek metų, man yra svarbus požymis. Tai – pats populiariausias ir profesionaliausias kriminalinio žanro leidinys Lietuvoje“, - sakė K. Krivickas.

„Intensyviai dirbame ir jau pirmosiose savo laidose žiūrovams pateiksime niekur neskelbtų intriguojančių faktų apie Lietuvos jūreivių išlaisvinimą iš Nigerijos piratų, apie Šiaulius įbauginusio maniako bylą, apie netikėtą Jonaitienės bylos posūkį“, – vardijo „Akistatos“ vedėjas.


Rašyti komentarą...
K
Kada???
2009-08-18 17:37:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kada bus per TV3 rodoma si K. Krivicko laida "AKISTATA" ?
Atsakyti
0

c
ciu
2009-08-18 19:03:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodel tik kjriminalines laidos tokios populiarios? kodel joms skiriamas geriausias laikas? kodel ju nepakeicia laidos apie GERI
Atsakyti
0

b
benas
2009-08-18 16:27:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
tegul pačiupinėja MICHA, ir pastoviai filmuoja savo ratus, bus ką parodyt kai į orą išlekia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų