Rašyti komentarą...
kaip čia taip? konkurencija kainas jau i
kaip čia taip? konkurencija kainas jau i
"Jis pabrėžė, kad elektros kainos gerokai išaugo dėl kainos biržoje ir nepriklausomų tiekėjų konkuravimo, pernai metais elektros kainos pasiekė rekordinius skaičius."
As geriau vejo generatoriu pilna kiema prisistatysiu nei valkatas perekupus sersiu su savai kosminiais tarifais ;)
Kaip tik reikia palaukti, nes yra tikimybė, jog vėl nukels...
Kad durni žmonės,ką pasako valdžią ar Vertelkos ,taip ir puola visi.nesirasyti ne vienam ir baigta visvien kaina bus didesnė ar iš dabar esančio tiekėjo ar iš sukurtų spekuliantų.
Buvo toks žaidimas kažkada su trimis antpirščiais ir rutuliuku. Tai čia tas pats, skirtumas tik tas, kad ten buvo galima nežaisti. Kaip gali atpigti prekė, įterpus dar vieną perpardaveją?

Kuo daugiau tarpininkų - tuo vartotojui didesnė (aukštesnė) elektros kaina. Visi ,,dirbantis" tuose tarpininkų UAB nori užsidirbti, nors jokio produkto nesukuria.
Dėl tiekėjo pasirinkimo. Yra Lietuvoje tokia įstaiga - CPO. Jie puikiausiai moka išrinkti pigiausią, geriausią, patikimiausią ir t.t. tiekėją. Neatimkime iš jų darbo. Pasitikėkime jais.
Valstybini tiekėja skaido i eilę privaciu,naudotis saviems privatininkams el.tinklų infrastruktura.Gal tuom pavyks uzmaskuoti 1ha zemės,dar labiau skurdins lietuvos zmones
Išloš tie kurie kuo ilgiau išlaikys šaltus nervus. Tai jau dabar kaip matome pasitvirtino..
Labai reikia atsargiai rinktis, meluoja ir apgaudinėja su kainomis. Jokios kontrolės iš valstybės nėra. Daro ką nori, jeigu pasirenki dabar, tai reiškia moki dvigubai. Su šitais legaliais banditais reikia visuomeniai būti budriai.
Žodžių lavina,kuri dsngsto speluliaciją ir plėšikavimą,tokių kainų niekur nėra! Godūs šuliariai su valdžios palaiminimu plėšia liaudį. Geras pavyzdys Mockus,kuris iš eilinio žuliko,tapo milijonieriumi!
Į viršų