Rašyti komentarą...
Nereiktu nei taupyti zmonems,reikia sumazinti seimunu skaiciu nuo 144 iki 40, padejeju atsisakyti,nuimti kanceliarines islaidas,ir butu puiku.
Ką įdiotai gali daugiau pasiūlyti
Namuose statykit krosneles, ar buržuikas. Kurenkit šakomis iš miško.
Zmogus tustinasi bet tris kartus per savaite, kiek ismatu , o tai jau tarsa , kodel klounai nereguliuoja tustinimosi, o ir lavonai kaip tersia, simasius ka mano? Kiek jis kartu tustinasi? Tersia gamta..
@Tadas Tamsra esat idiotas gal kartais niekas jums nesakė.Jei neturi ko nors protingo padakyt patylėk nesirodyk koks kvailys esi.
Nu jus ir nusipezat...noreciau paziureti kai patys tai darysit...visu antra kaip ta jusu mešla paaiskinti vaikams??tipo Andriau senden hatos nesyldisim, kodel ?? O kad Putinas kaltas ir mes dabar jam kersijam....jai toliau Europa eis situ keliu karas bus ne tik ukroi...paprasti zmones iseis I gatves ir tada ju nesulaikysit..
Patarimas iš Vilniaus į New York'ą važiuoti traukiniu.
Čia 9 patarimai tiktų mūsų valdantiesiems
Nustosit kelt kaina ur pradėsit mokėt normalias algas , tada ir sutaupysim . Be to , kam taupyt , kad valdžiavagiai turėtu ką nuotzdint , paverst elektronine valiuta ir konfiskuot ?
@Kau Ar valdžia kainas kelia?Ar Šimonytė pardavinėja degalus ,o gal komia Armonaitė dizeli pilsto.Kainas kelia mūsų nepadotinami verslininkai,o jūs gal įsivaizduojat kad ateis valdžia į kiekvieną kromelį ir nurodys už kiek turi parduot batoną ar varškės pokelį .Kaip jūs įsivaizduojat ,taigi po to rėksit ne taip kad teisės varžomos .
Linkėjimai Šimašiui per kurio aplaidumą Vilnius apšildomas dujomis. Taigi jis yra 1 punktas, nuo to ir pradėkite.
reguliuoti sildyma gal ir gerai, jei turi kuo reguliuoti. daugybe daugiabuciu, net renovuotu, neturi irenge sildymo reguliavimo sistemu
Į viršų