Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
tiesiog žmonės mažiau galimybių turi grąžinti. Kam iš to pūsti burbulą. Neregius remia valstybė, taip išlaikydama tam tikrą gyvenimo lygį ir kompensuodama galimybes, kurių jie neteko dėl ligos
Na klausykit ! Pirma karta girdziu toki siaubinga dalyka !! Neregiai ir taip jau yra nuskriausti gyvenimo,ir dar kazkoks gaidys bankas juos diskriminuoja ???????
tai kad bankai dabar jau tyčiojasi ne vien iš neregių
už tokį pavadinimą svedbankas balsui irgi turėtų atsidėkoti
bankas žmones skirsto tiesiog mechamniškai, nenuostabu, kad kas tame skirstyme įžvelgia ir "pažeminimus"
Nejaugi bankui problema 2 000 litų?
isvis reikia boikotuoti tuos sukn.. skandinaviskus bankus. pas save verslui duoda paskolas su 3-4%, pas mus jau virs 10% praso! isveze per metus apie 3-4mlrd!!! litu, vietoj to kad bent dali investuotu Lietuvoje ir taip netemptu musu ekonomikos i dugna! Pasibaigiu tuoj buto paskola moketi ir niekada gyvenime nebedesiu i jokius skandinaviskus sukn... bankus
Asmeniškai nesusidūriau su tokiu menkinimu, nors vaikų neturiu. Pasidalink prašau savo menkinimo patirtimi, manau, visiems būtų labai įdomu sužinoti.
"konservatoriai menkina mažiau nei 3 vaikus auginancius zmones, bankas - neregius. "
"konservatoriai menkina mažiau nei 3 vaikus auginancius zmones, bankas - neregius. "
jis turi teisę nustatinėti taisykles, tačiau negali tyčiotis taisyklėmis iš žmonių
konservatoriai menkina mažiau nei 3 vaikus auginancius zmones, bankas - neregius.
„Swedbank“ tyčiojasi iš neregių