Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Užsakyt picų ir mesainių
Faktas, kad namuose gaminant daug pigiau. Nors retkarčiais galima ir į kavinę užsukti pietų.
@Danutė ė
Ir sveikiau...
nusipirkus daugiau ir įvairesnio maisto (ne tik 5 k vištiena),visai šeimai mėnesį gamindama manau,išleidžiu ne daugiau 300 eur.Nieko netaupau.Po ilgesnio laiko nuėjom į Gan bei Kauno akropolyje,tai pasakykit,ką ten pridėjo ir ką išėmė,maistas baisus,kaina 2 be jokių alkoholinių gėrimų 40 eur.Pasodino ant tako,aplink malasi žmonės,padavėja dirba antrą dieną,maloni,tiesa,bet visiškai nieko nenumano,3 k. bėgo klausti.Servetėlių nėra,reikia prašyti,padažų nėra,įrankių ir baltų rankšluostėlių ne padujų,pagaliukų praršyt.Tai tada geriau suši expres parsinešti namo,arba iš Hatori
@Patarimas
Kitą kartą į maisto banką bandyk nueiti, ten pigiau.
@Vėdaras
Dar taip negyvenu,kad į maisto banką eičiau,nors niekas nežino,kaip ir vėdarui bus,gyvenam tikrai nieko sau netaupydami,perkam kokybiškus prduktus ir gaminam namie,o akivaizdžiai mokėti už prastą maistą tai ne ubagiškumo,bet kvailumo požymis. Ryt ūkininkas atveš ėriuko kumpius ir vyniotinius,lieka išsikepti,kepiau ir per Kalėdas,tikrai skanu.
Ne jau,tose valgyklose valgyti neapsimoka.Tie patys lidlo produktai,o kaina 10 kart didesne.
Suskaičiavo, kiek kainuoja pietus valgyti namuose ir kavinėse: kaina skiriasi iki 4 kartų