Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Visiškas Absurdas
Raso,kad stazas sumojamas,o gaus nuo isdirbto laiko kiekvienoje valstybeje atskirai,tai kokia bus suma ir kur nuo ko priklausys,kokia bus pensija?
Svarbiausia Ukrainą paremti, o savi tegul ir badu dvėsta (nebemiršta) . Čia mes kalti o ne valdžia, kad leidžiame daryti su mumis ką nori jiems.
@Dokas O kodėl pykstate ant ukrainiečių,gėda!
@Dokas Tiktai pati liaudis kalta del to ,kad nesiekia savo gerbuvio
Sodra aplaiduma Turi dokumentacijoj Supratau del Darbuotoju cvalifikacijos atlikimo ..Teko nuo 2017 m judint dar nesutvarkyta nesusivokia Lietuvoj darbuotojai kur dirba tik metai padejo pajudeti kada zmogus raso ir uzregistruoja .Bukit kantrus ir issireikalaukit kiti kviecia televizijas kiek maciau .Beda didele beda kai zmones atsakomybes neturi
Įstatymai LT reikalingi tam,kad žmogų nuskriausti,atimti.Todėl ir norisi važiuoti ten,kur gali oriai dirbti,užsidirbti.O senjorui paliekama tiek,kad kaip nors ne gyventų, bet išgyventų.
@Senjorė. Jei dirbi,mokiniai,tai ir pensijos 700 užtenka Juk į kapus nenusinešim
Kaip gali neatiduoti žmogaus sukauptus pinigus? Gi dirbo ir mokėjo mokesčius, dalis jo mokesčių nuo algos ėjo į pencija, o dabar špyga žmogui? Tai kas pavogė jo pinigus?
VISATAI.KLAUNADA.MELAS.DURINIMAS.SODRA PASAKE KAD NUO 94MT.MES TIK TURIM DUOMENIS.IKI TO RODYK DARBO KNYGELE.EIK IN ARHYVUS KUR IR NIEKO NERA.NUPISTA.PRIEŠ LAIKINE PENSIJA...TU IR NEDAGAUNI PINIGU.IR JU SKAIČIAVIMAIS NUPISAI.APUPUSA.ŽMONES LIEKA ANT LEDO.TEISMAI VIENI KITIEM ČIULPIA IŠ VIENO LOVIO.SUMOS KOSMINES.VISA LT BANKROTAS.RYT PORYT VALANDOM ŽOPARA ARTEJA....ILGA KALBA....TIK BLOGYN.AMIN...
Iš vienos mokyklos išvarė direktorių už aferą.Kadangi buvo matematikos mokytojas, jo žmona iš karto įdarbino jį Sodroje nemenkose pareigose.Vadinasi tas žmogus ir toliau vagia.
@Afera IR VOKS KOL MES LEIDŽIAME
@Afera Vienas žmogus atsisalė žmonos paruoštus grybus valgyti, tai žmona jį keptuve užmušė...
Trumpiau tariant - kurwos viską išvogė. Su aukščiausios valdžios palaiminimu...
@Marijus Ilgos ausys ,ar ką? ? Gi už užsienį ne Sodra skaičiuoja,nesupratot?? Kol ateina info( deja ,kompiuterių amžiuj) tenka laukt.
Tai kas tau,ispanai pavogė?
Mažiau gąsdinkit
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų