Rašyti komentarą...
Valdzia,nori atiimti ir tik į biudzetą,bet jis prie konservatorių tušcias ir tušcias.Nemoka mokescių LT,todel ,kad ir jūs nemokate normalių europietiškų atlyginimų.Juos,tik sau mokate?o kiti?
Kaip visi žino kad Anūko broilerių šeimos turtai auga ant mielių.......ir jokie mokesčiai jam stebuklingai nemaišo.......
O negalima to buvo paaiškinti pristatant. Dėl to ir kilo sarsalas
Nes zmones patys susikuria sau darbo vieta kurios neduoda valstybe,tai reikia tik dziaugtis,kelkit vel dauguma emigruos kiti dirbs be patentu,aisku cia daugiausia verkia didziosios imones,bet jie darbuotoju neislaikys uz minimuma,as galvoju ne tai kad pasidziaugtu kad zmones nepraso lengvatu,paramos ar ismaldos jie juos dar smugdina,greiciau Seimo rinkimai ir visus koncervus lauk,ar dabar paleist Seima,ir padaryt isankstinius rinkimus.
Juokingiausia, kad visi tie bėdžiai važinėja "nuliovais" automobiliais ,gyvena nuosavuose namuose, vasaromis sodybose.
Nepatenkinti tie,kurie uždirba daug,bet mokesčių moka zuikio ašaras, kai tuo tarpu pagal darbo sutartis dirbantys turėdami mažesnes pajamas, moka daug daugiau.
Jei gali nemokėti, tai kam moketi
Jei gali nemokėti, tai kam moketi
Kažkodėl notarai, advokatai, nekilnojamo turto brokeriai, advokatų padėjėjai uždirba per mėnesį ne viena tūkstantį ar net ne vieną dešimtį tūkstančių eurų pajamų, tačiau mokesčių sumoka kapeikas palyginti su gaunamomis pajamomis. O kur dar nekilnojamo turto nuomotojai, kurie iš vis nemoka mokesčių, nors žinome, kad jei turi kelis butus ar net dalį nuosavo namo nuomoja, tai jau pajamos per mėnesį siekia kliatą tūkstančių eurų. O kur tie gudručiai, kurie savo nuomojamose butuose yra įrengia viešnamius ir už para gauna po šimtą ar net daugiau eurų. Kur senelius prižiūrinčios moteriškės, kurios ne tik gauna tūkstančius eurų pajamų kas mėnesį, bet mirus seneliams paveldi ir barangų jų nekilnojamą turtą. Kur asmenys turintys įsirengia savo nuosavuose namuose senelių namus, kokios ten pajamos. Kur šių žmonių žmogiškumas, nes čia seneliai labai greitai iškeliauja anapilin. Čia savininkai pasirūpina, kad seneliai per ilgai neužsibūtų. O dar kur servisais, kur privatūs statybininkai. Tad apmokestinti ir surinkti mokesčių yra iš ko, tik bėda, kad tie asmenys savo gaunamų pajamų nedeklaruoja ir atsiskaitymas pas juos daugumoje vyksta grynais pinigais. Dar viena blogybė, kad dalis tokių asmenų neturi nei verslo liudijimo, nei vykdo individualios veiklos, tačiau yra registruoti užmintumo tarnyboje kaip ieškantys ir negalintys susirasti darbo tai yra mūsų visų išlaikomi. Kai nėra tvarkos, tai kokia čia mokesčių reforma gali padėti. Mokesčius moka tie, kurie negali jų išvengti, tačiau jei gali dirbti nelegaliai, jei gali slėpti savo pajamas, tai tikrai mokesčių nemokėjai ir nemokėsi. Nes niekas nesupranta, kad sumokame tokius mokesčius ir realiai negauname jokios naudos iš to. Šalies valdžia tiesiog tyčiojasi iš mokesčių mokėtojų.
SODRA sistemoje dalyvauja dirbantys ir valstybė. Sveikatos draudime 1,3 mln. dirba ir moka moka įmokas, o už 1,5 mln. įmokas moka valstybė, ir moka nuo MMA. Pinigų trūksta, tai bando "nuplėšti" daugiau nuo 200 tūkst. individualia vaikla užsiimančių. Nors reali bėda yra tai, kad už daugiau kaip pusę dalyvių valstybė lygiai taip pat moka minimumą. Problema sprendžiama labai paprastai - PSD tarifą padidinti ženkliai, o ne bandyti gydyti 2,8 mln. iš penktadalio sumokamų mokesčių. Tai jau net ne "solidarumas", o apiplėšinėjimas viduryje baltos dienos. Nes sistemai lėšų neužtenka, paslaugų gauti neįmanoma, tai tie mokantys ir, kaip nebūtų keista, dirbantys bei negalintys su leisti sirgti, sumokėję milžiniškus mokesčius dar moka ir už privatų gydymą visais "vidutinio sunkumo" atvejais.
@Problemos esmė Siūlote ženkliai padidinti PSD tarifą tam jį sumokančiam Lietuvos penktadaliui?
Notarams pakelkit mokescius
Notarams pakelkit mokescius
O kiek notarai uz nieka išlipa is zmoniu pinigus, kai kurie net arogantiski, ne t renkasi kam ka rašyt, ar pas ka važiuot ar nevažiuoti. Stai juos ir apmokestinti reiktu 100%
Teisingas rašinys. O išėję į pensija verkia pensija maža. O mokesčius slepia. Iš kokiu pajamų jie gyvena, turistinės kelionės, namai. Reikia permainų. kai kuriems. Kuris dirba šaukštus jis tikrai negali lygintis su brokeriu.
Seniai reikejo naikinti visas tas mokesciu lengvatas notarams, advokatams ir pan., nes gauna didziules pajamas, o mokesciu sumoka centus, labai neteisinga kitu darbuotoju atzvilgiu, nes jiems buhalteris nuskaiciuoja nuo algos visus mokescius, neturi buti "baltesniu" uz kitus...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų