Rašyti komentarą...
Čia ne Lietuva o mažoji Ukraina pideru krastas mūsų Lietuva jau parduota seniai seniai
Ne visi darbdaviai mokytojams patvirtino " profesinis susirgimas" ( aš to padidinto negavau, nors tikrai užsikrėčiau mokykloje). Nelygybė. Vadovams buvo atrištos rankos žymėti kaip tik nori.
Važinėjau į baltarusija visa laika , nes gyvenu prie sienos , ten viskas pigu ir yra visko , ko pas mus net nerasi , o maistas kokybiškas nepridėta kaip pas mus visokių e ir be .
@Genutė Patariu emigruoti
@Emilija Tai jus irgi emigruokit, i uk. Ko gi sedit, laidu riteriai. Kas tik ne pagal jus, iskart emigruokit, patiems gal irgi ta pati galima atsakyt.
@Genutė Jei ten taip gerai- tai kraustykitės ten gyventi ir galėsit toliau dergti savo tėvynę. Dar padėkos.
Prekės
Pirkite
Baltarusijoje
Dabar
Buvau
Viskas
Pigu sz
Nu nemoka jie 62% gaunamo atlyginimo kodel visada klaidina zmones ir neskelbia kad nuo tu varganu 62% dar atima 15%gpm ir 5% psd tai realiai lieka tik vargani 42% kaip tikroi bananu respublikoi.
@Ir vel melas pridejus pridejus kovidinius priedus dar galimejo isgyvent sitoi brangioj valstybej nuemus priedus gaunasi kazkoks pasijuokimas is tos algos jau puse ligonines zada iseit is darbo nes neisgyvena laukiam trecios emigrantu bangos net tie isgirti tukstanciai ukrainieciu neina dirbti nes algos neuztenka issinuomot bustui kada baiksit vergvaldyste ir cirkai kelkit algas klounai
@Ir vel melas Deja moka. Jei zinotumete kiek yra 62% nuo jusu atlyginimo , sito komentaro nebutu. Jusu dienini uzmokesti paskaiciuoja pagal 3men vidurki. Paskaiciuoja dienini atlyginima. Skaiciuoja ne ka i rankas gaunat bet ant popieriaus. Ir tada gauta dienini uzmokesti padaugina is 0.62 ir tada nuskaiciuoja mokescius.
Ar jus darbe mokesciu nemokat? Ai gal siek tiek maziau gaunasi nes nera neapmokestinamo npd
@Ir vel melas
Priskaičiuojama yra tiek procentų,o po to apmokestinama,kaip ir daugelį jau metų. Čia nėra nieko naujo. Ir procentas tas pats, pasikeitė tik skaičius, sujungus Sodros mokesčius jau keli metai
@Ir vel melas Taip taip Jau šeštą mėnesį sergu onkologine liga, o nedarbingumo išmokos tik mažėja. Dabar gaunu 270 eu. Kaip išgyventi vienai ir dar kas savaitę reikia važiuoti darytis chemoterapijas į
kitą miestą. Neįgalumo dar neduoda
Ir taip iž Covida už nedarbingimo pažymėjimą nemokėkėjo mefikams!!!
Jos ir nebuvo didesnės kovid-19metu, atimkite visai i darbus eisime sirgdami
Jokiu mokesciu lansdbrghio gaujos rezimui ! Prekes pirkit lenkijoje. Tik sankcijos !
@Pilieciai ! O nedarbingumo irgi Lenkijoje ausį?
@Lietuvis Sorry gausi

Skaitomiausios naujienos
Į viršų