Rašyti komentarą...
Psd nemoku ir nemokesiu teroristam ir vagiam
Sodra vagiiu gaujia
Todėl kad kai išeis seimūnų į pensiją jiems reikės daug daug pinigučių
Jau mes ir bulgariją aplenkėm.
nes laiko pinigeli isplovimui :D
nedidina nes niekas nereikalauja,pensininkams kiek duoda jiems tiek užtenka,juk pakalbinti taip ir sako,kruopoms ir duonai užtenka,jų niekur neišstumsi į palaikymo mitingus ar akcijas jiems to nereikia,jie yra vergai už kruopas ir duoną,jei kokie mokytojai ar žemdirbiai pabando protestuot tai pensininkai patys pirmi rėkia,kad jie dar mažiau gauna ir neprotestuoja ir pragyvena,tai gyvenkit taip ir toliau,jums pensininkams ir nereikia kelt pensijų
@na Pensijos dabar apskaičiuojamos ir indeksuojamos pagal fiksuotas taisykles ir ekonominius rodiklius. Pagal tas taisykles garantuojama, kad pensijos iš sodros bus mokamos proporcingai darbuotojo įmokoms sodrai ir bus pastoviai indeksuojamos proporcingai VDU augimui. Jos visai nepriklauso nuo to, kiek bus gauta įmokų šiandien. Tai garantuoja, kad net jei valdžia nesurinks reikiamų pajamų, vis tiek turės mokėti tiek, kiek žmonėms priskaičiuos. Jei išmokų priskaičiavimo sistema yra gerai subalansuota su įmokų tvarka, tai sistema ir turi taip funkcionuoti: ekonominio pakilimo (kaip dabar) metu kauptis rezervas, o ekonominio nuosmukio metu, kai įmokos ženkliai sumažėja, to rezervo sąskaita turi būti palaikomas išmokų stabilumas. Kas nutinka, kai to rezervo nebūna, matėme 2008m.
Paprasčiausia sodroje dirba vagys, kaip ir visa Lt. vyriausybė...
Visi privatūs fondai tėra didelė afiora su valdžios palaiminimu! Ką valdžią pupuoja irgi mūsų pinigus į tuos fondus, žmonės patys neša= išlaikyti tą fondą, darbuotojus reik dešimtmečiais, kurie ir siurbe suneštus pinigus. Tai yra apgaulė mano nuomone. Geriau tiesiog iš karto valstybė turi mokėti didesnes pensijas ir turės mažiau nuostolių, nei penėėti privačius fondus. Manau tai valstybinių klanų schemos kaip įsisavinti sau visų pinigus. Ir manau be valdžios atstovų žinios negalimos tokios vagystės. Sorry, bet tai mano nuomonė!
Sodra paima daug daugiau, ir visur moka tik grąšius dėl to, kad vykdo beprotiškus projektus ( galimai korupcinius) stadiono statybai už 158 milionus. Juk tai senelių didesnių pensijų pinigai. Visokie fondai vagiantys dešimtim milionų, ir dar valfžia kurstė visuomenę nešti pinigus į tuos fondus. Tai dabar tegul prisiima atsakomybę. Moralas- visi pensijų fondai be valstybės garantijų yra tiesiog niekiniai, kurie natūraliai virs vagių fondais. Pagalvokute patys- jei visuomenė suneš dešimtim ir šimtais milionų, valstybė nebus garantas, vadinasi jos kontrolės nebus fondui, beliks tik suringtus pinigus pasiimti. Tai kam atstovauja valdžia? Ir kam turėtų dirbti, tai kyla klausimas..
Kurie nedirbo visai stažo neturi ir juos visus išlaiko sodra ,o jie gyveno visą gyvenimą oriai tik sau ,o dabar dar sodra išmoka mūsų visų mokėti mokesčiai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų