Rašyti komentarą...
O kaip su pareigūnais? Ar jiems reikia rašyti prašymą?
Čia pabaigoje! Vienišo žmogaus išmokų ne reikia parašyti, patys suranda. Bet jei žmogaus dirbo ir priklauso pensijos išmokos niekas ne mato
Draugė Londone, atėjo laikas pensijos ir tau laiškas tap ir taip,,jums pensija skaičiuoja nuo tada ir suma tokia,,, pas mus vasa laika Reikia Parašyti !!
Civilizuotose šalyse žmogus informuojamas kada ir kaip tai reikia atlikti - jam ateina paštu arba į email pranešimai.
Valstybė, tai yra pats didžiausias reketininkas, kuriam negalioja jokie įstatymai ir taisyklės. Absurdas totalus, moki mokesčius, kaupi pensiją, o galų gale dar ir negauni savo pinigų, būtent savo rankomis, kojomis ir smegenimis uždirbtų, kurie tau priklauso.. Pats didžiausia banditas, tai yra valstybė ir jos sukurta vergų ir kontrolės sistema. Viską pardavę, nacionalizave, nieko neturim ir neturėsime su tokiu požiūriu į žmones, kurie čia gyvena. Neliks tos Lietuvos su tokia perspektyva..
Visų pirma, Sodra privalo informuoti žmogų, jei jis laiku nepateikė dokumentų ir ne vieną kartą. Maža kas žmogui gali atsitikti, būna įvairių priežasčių, o laikas greitai bėga. Kaip valstybė gali atimti tai, kas žmogui priklauso? Privalėtų būti paskaičiuota pensija atbuline data, bet neatima! Žmogus ją užsidirbo, dažniausiai prarasdamas savo sveikatą, o kažkokie niekšai, turintys galią, bando ją nusavinti. Negaliu patikėti, kuo pavirto Lietuva. Ir gaila, ir pikta.
@Pilietis Sodra iš anksto privalo informuoti iki kada pateikti prašymą pensijai gauti tiek paštu, tiek email.
Pyderu šaika ir taštas.
Absurdas, kam tas biurokratizmas. Juk visi duomenys yra. Akmens amžius.
O iš ko daugiau, jei ne iš Sinjorų šie tarnautojai pasipelnė?? Gaila, Lietuvos.
Apverktina, koks valstybės požiūris į žmogų, atidavusį viską: sveikatą, laisvalaikį ir vaikų priežiūrą ir bendravimą, dėl DARBO. Visi puikiai žinome, jei reikia: išeiname į darbą ne pagal tvarkaraštį, jei tik sunegalavome vistiek einame į darbą ir t.t. Ir kaip Lietuvos INSTITUCIJOS į tai žiūri?????
Į viršų