Rašyti komentarą...
Negaliu skaityti. Ne ūkininkai kelia kainas ,bet perdirbėjai ir prekybininkai. Ne ūkininkai skundžiasi,bet straipsnių rašytojai!!!
Jie jau gali pasakyti kad kytais metais prangs nei derliaus nemate. O kas pas mus pinga?
Nesuprantu, ko vadinamiems ūkininkams verkti-gauna išmokas iš ES-už pasėlius, už nuostolius ir kt.Tai gi jūs ir taip pelno gaunate, o aš visą gyvenimą sunkiai dirbu, nesvarbu, kad rankas į žemę neįsmeigęs, bet sunkiai dirbu, o jokių išmokų negaunu, tik viską atima. Gal ir man paverkti?...
Deja bet nemanau kad vietine rinka įtakoja grūdų kainą...
Pas mane labai graziai uzaugo svogunai.ir parduodu is ukio po 0.70 cnt/kg. Pakuojame pi 10 kg.nedidukas maiselis,galima laikytis ziemai.dar turim kokybes sertifikata,be trasu auginam.Taip ,kad prasom visus apsipirkti :D cesnakai mazi,po 1.50 nekondiciniai.Galim ir smulkesnius valgyti.vistik pjaustom.taip kad skambinkit ir is centru nepirkit,ten antkainiai cheminizuotu ukiu kaip ekologiniu...baisu.860184297.
Sausra dejuoja. Lyja dejuoja. Ar kada jiems bus gerai. O jei nori is ha prikulti kaip is 10, tai jau ju problemos. Gyvenu kaime nesu ukininke, bet prisiauginam visko ir dar kitus aprupinam. Ir derliai labai dideli. O tie Didieji ukininkai verkia ir verkia. Duokit jiems ismokas desimt kartu didesnes vistiek verks. Isnaudotojai ir manipuliatoriai.
@Eda iš kur jau ten pas jus tiek priaugo,nu jei turit kelias lysves tai galima palaistyt,bet kviečių laukų neprilaistysi,aš taip pat turiu sodą bet kadangi 2 men.nelijo tai kiekvieną dieną vežem vandenį iš upes,nes šulinys išdžiuvo,tai kai suskaičiavom benzino kaštus tai tos daržoves auksines tapo
As kiek prisimenu , tai nuo pat nepriklausomybes , buvo . Pakentekit bus geriau ,zmones tykejo kentejo paskiu pradejo emigruoti . O jie jau 25 metus ta pacia dainelia gedoja kad jie stengesi ! VISKAS DRAUDZIAMA ,VISKAS NEGALIMA , KAINOS KYLA ,ALGU SANTIKIS TAS PATS DAR IR BLOGESNIS . O ZMONES TOLIAU EMIGRUOJA NES NUSIBODO EGZISTUOTI ,ZMONES NORI GYVENTI . O DABAR GYVENA TIK JIE.
Jau prasideda.. Kaip ir kasmet : oi oi sausra isdziovino, oi oi lietus supude, oi oi vilkai sudraske, oooii sernu maras... Duuookit subsidijuuu!!! o kas mums duos po galais, ariam uz asaras, kada minimuma sulygins su europiniu ???
Tik pabandyk i gatve kelti riauses tuo nuo policijos gausi gumine kulka i savo grazu uzpakali ir tapsi urodina geriau daznai imkis gydomojo badavimo ir dietos. Vasara vien arbuzai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų