REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Lietuvos geležinkelių“ keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ jau nuo gruodžio 11 d. pasiūlys traukiniais keliauti į Varšuvą. Daugelio lauktu tarptautiniu traukinių maršrutu kasdien bus galima pasiekti tiek Lenkijos sostinę, tiek antrą pagal dydį šalies miestą – Krokuvą, praneša bendrovė.

„Lietuvos geležinkelių“ keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ jau nuo gruodžio 11 d. pasiūlys traukiniais keliauti į Varšuvą. Daugelio lauktu tarptautiniu traukinių maršrutu kasdien bus galima pasiekti tiek Lenkijos sostinę, tiek antrą pagal dydį šalies miestą – Krokuvą, praneša bendrovė.

REKLAMA

Naujo maršruto reisai bus vykdomi bendradarbiaujant su Lenkijos vežėju „PKP Intercity“. Traukinio bilietus į Lenkiją bus galima įsigyti nuo lapkričio 25 d. 10 val. 

Traukiniai tarp Lietuvos ir Lenkijos kursuos maršrutu Vilnius–Kaunas–Varšuva–Krokuva. „Lietuvos geležinkelių“ traukinys iš Vilniaus vyks per Kauną į Mockavą, kur keleiviai bus kviečiami persėsti į Lenkijos bendrovės „PKP Intercity“ traukinį ir tęsti kelionę į pasirinktą Lenkijos miestą.

Traukinio bilietus nuo lapkričio 25 d. galima įsigyti „Lietuvos geležinkelių“ svetainėje internete, per mobiliąją bendrovės programėlę bei geležinkelio stočių kasose, taip pat per „PKP Intercity“ svetainę. 

REKLAMA
REKLAMA

„Lietuvos ir Lenkijos sostines sujungsiantis keleivinis traukinys – abiejų šalių susisiekimo ministrų šiemet pasirašyto susitarimo rezultatas. Džiaugiamės, kad abipusiškai naudingas bendradarbiavimas geležinkelių transporto srityje jau duoda apčiuopiamų rezultatų.

REKLAMA

Tikimės, kad dabartinis maršrutas bus tarsi įvadas į „Rail Baltica“ linijos atidarymą ir, žinoma,  ateityje galėsime pas kaimynus keliauti traukiniu gerokai greičiau ir patogiau. Tai ypač svarbu, siekiant gerinti susisiekimą su Vakarais, o taip pat paskatinti keliones ne tokiu taršiu geležinkelių transportu“, – pranešime cituojama susisiekimo viceministrė Loreta Maskaliovienė.

„Šiandien galime užtikrintai pasakyti – kelionės į Varšuvą grįžta. Jau gruodį kviesime keliauti į Lenkiją kasdien. Patogiai ir tvariai keliauti bus galima iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės, o šiuos miestus pasiekti kitais Lietuvoje organizuojamais maršrutais.

REKLAMA
REKLAMA

Kol kas tarptautinis susisiekimas bus vykdomas jungtiniais reisais. Keliaujantiems darbo tikslais, norintiems aplankyti Varšuvos Koperniko mokslo centrą, Krokuvos kalėdinius miestelius ar kitus šalies traukos objektus – Varšuva ir Krokuva traukiniu bus pasiekiamos tvariai ir paprastai“, – informuoja „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Iš Vilniaus traukinys išvyks kiekvieną dieną 12 val. 10 min., iš Kauno – 13 val. 20 min. Į Varšuvos centrinę stotį traukinys vietos laiku atvyks 20 val. 13 min., į Krokuvos – 23 val. 39 min.

Iš Krokuvos į Vilnių traukinys kiekvieną dieną išvyks 4 val. 01 min., iš Varšuvos – 07 val. 35 min. Šis traukinys Kauną pasieks 16 val. 25 min, o Vilnių – 17 val. 34 min. Lietuvos laiku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kelionė nuo Vilniaus iki Varšuvos su persėdimu truks apie 9 val. Keliaujantiems į Varšuvą standartinio bilieto kaina sieks 25 eurus, o vykstantiems į Krokuvą – 30 eurų.

Kartu keliaujantiems vaikams iki 12 metų taikomos nuolaidos. Kasdieniai traukiniai į Varšuvą važiuos ir per Balstogę, taip pagerindami vasarą atnaujintą susisiekimą su šiuo Lenkijos miestu.

Keliaujantiems tarptautiniu maršrutu primenama su savimi turėti asmens tapatybės dokumentus.

Šiuo tarptautiniu maršrutu bus galima vežtis asmeninį rankinį bagažą, dviračius (iš anksto įsigijus pervežimo paslaugą), o turint veterinarijos gydytojo išduotą pažymą apie gyvūno sveikatą – keliauti su augintiniais. Fiksuota dviračio vežimo kaina visame maršrute – 10 eurų, šuns – 5 eurai.

Nepatogus tvarkaraštis. Turėtų būti naktinis traukinys, kad į Varšuvą atvyktų ryte. Norint pabūti vieną dieną Varšuvoje, dvi naktis reikės praleisti viešbutyje....
O prie Biedronkos bus sustojimas?
Kas nori turėti 9 val kelionę kelionę su persėdimais....?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų