Rašyti komentarą...
Galėtu ir vyriausybės nariai uždyrbti po 555 €.
Kokia absurdiska nesamone.didesnes algos mokejimas tai pakenkimas verslui.o tai mazesnes mokejimas kam kenkimas.zmogui paprastam.kuris tam verslininkui uzdirba pelnus abzoriskus.verslininkai valdzioj budami niekada nedyos mums uzdirbti.verslas nesidalina pelnu.vergais laiko mus.nera kam sukilti.visi supranta senai kaimos santykis su europos kainom.privalo priimti istatyma ki konkreciai verslas turi atsekti procentu algom,ir apmokestinti pelna.o jai baryga zlugs pamatysit kad jis nesugeba daryti verslo.cia tos pasakos nuo atgimimo laiku jai net vemti norisi tas pasakas kleusant.
Jie tyciojasi ir tiek.
Medikai turi pašmaikštavimą apie vidutinę temperatūrą ligoninėje: išvedus vidurkį tarp karščiuojančių ir jau morge esančių, gali būti, kad vidutinė temperatūra bus kaip sveikų žmonių.
Sutinku su Agnes nuomone!!!
Labai keista, kad dirbantis žmogus turi susimokėt mokesčius nuo tokio atlyginimo, ir išgyventi, skaitau gėdą valstybei kuri nuvertino darbo žmogų.
Reikia stipriai purtyti tokias įmones, kurios darbuotojams tesugeba minimumą išstenėti. Ir pirmiausia savininkus tikrinti, tikrinti visas išlaidas, turtą, o viską, kas įsigyta nesugebant įrodyti, iš kur pinigai gauti, konfiskuoti. Va tada ir baigsis šitie verkšlenimai. Savininkai aptekę juodų pinigų, patys švaisto, o darbuotojams nesugeba 30 eurų pakelti??? Nebejuokinkit tik.
Čia kaip anekdote su vidutine alga, Registrų centro vadovas gauna 30000 eur parduotuvėj kasininkė 396 eur bet išvedus vidurkį abu gauna po 15198 eur. Marytė mylisi tik su savo vyru, Onute su visais už pinigus, bet vidurkį išvedus tai abi prostitutės.
@Ana Laisvoj Lietuvoj jauciuosi verge,gaunu minimalu atlyginima is kurio vos isgyvenu,negaliu nei knygos nusipirkti,nei zurnalo,o jau i koncerta ar teatra nueiti tai tik pasvajoti galiu...vienu zodziu tik egzistuoju,o verslininkai kai reikia pakelti minimalu atlyginima verkslena,kad nera is ko.Panaikinkit juoda buhalterija ir bus is ko pakelti atlyginimus,jus jau nezinot net kur tus pinigus deti,esat viskuo apteke ir nenorit darbininkams daugiau moketi,o juk jie jums sunesa tuos turtus.Esat buozes isnaudotojai,engiat zmones ,neturit nei gedos,nei sazines...
Į viršų