Rašyti komentarą...
Minimumą tada kelkite 1000 eurų į rankas,jaigu mokesčiųs planuojate didintį .
Visai protas kažkam aptemo , Mąžintį mokesčiųs reikią, o ne juos didintį .
Darbas pas darbdavį t.y. samdomas, niekaip nėra lygus su dirbančiais individualiai, dėl darbo vietos įsirengimo ir kaštų, darbo priemonių, patalpų, mokymosi ir tobulinimosi, kvalifikacijos kėlimo kaštų, individuali veikla įpareigoja saugoti, neprarasti savo klientų, skirtingai nei samdomų darbuotojų, nes tai įrodo jų nepateisinę lūkesčiai, kai jie laksto per darbdavius, skirtingai nei individualas, niekur nuo savęs negalintis pabėgti. Atostoginius, bonusus, premijas, bedarbio, ligos išmokas taip pat užsidirba tik patys, nekalbant, kad pensijai daugeliu atvejų turi susikaupti patys.
Individualai darbo priemones, mokslus, automobilius, degalus, prekes, įrangos remontą, pirkdami moka PVM mokesčius, ir turi mokėti pinigus iš karto, nes bankuose yra ignoruojami, skirtingai nuo UAB.
Yra nemažai žmonių, kurie individualią veiklą renkasi dėl amžiaus ar sveikatos problemų ar ir negali dirbti visą darbo dieną ar visomis dienomis.
O darbdaviams reikalingi tik sveikuoliai, galintys arti jų dirvonus, atsirenka jaunesnius, bet dažniausiai žalesnius...
Samdomus darbuotojus gina valstybė ir darbo kodeksas, o kas gina jndividualą, kad ir nuo valstybės aparate per klaidą dirbančių analfabetų...
Taigi valstybė beveik niekuo nepasirūpina, bet nori gerovės valstybėje atimti iš žmogaus tai kas jai nepriklauso.
Patys žmonės subalsavo ir išrinko valdančiuosius, ypač turtingieji džiaugiasi - Tai turtingūjų valdžia, o "vatnykai" ir jų problemos jiems nerūpi - nebent prieš rinkimus! Milijonai ES ištaškyti, tai susirinkti reikia iš kažkur , kas padengs tą "skylę"- negi iš turtingų imsi - jiems ir NT mokestis per pusę mažės, ir tūkstantinės algos apmokęstinamos didesniais mokesčiais nebus ir dar visokių lengvatų....klausimas - kas visą tą "dovanėlę" turtingiesiems turės padengti - atsakymas aiškus ! O kadangi Lietuvos žmonės labai "myli" valdančiuosius ir toliau balsuoja už juos (Vilnius pvz.) - tai tada ko čia visi dejuojat - mes gi ne Prancūzai, kur į kutnerį valdžiai dėl kiekvieno žmogui nepalankaus sprendimo duoda !
@Petras Aš balsavau už valstiečių partiją. Su konservais žinojau, kad bus blogai. Bet matyt nebuvo blogai su jais, jeigu jie vėl išrinkti.. kodėl niekas nekelia priešlaikinių rinkimų klausimo atsikratytume atmatų.
Pas mus yra 30000 valdininkų ir biurokratų. Jų tiek nereikia nes du trečdaliai tu biurokratinių etatų yra sukurta žmonoms, vaikams, meilužėms, svogeriams, giminėms ir partijos kolegoms. O jų išlaikymui skiriama 4 milijardai per metus tai yra vienai vietai apie 150 tūkstančių. Visiems valstybės gyventojams sveikatos apsaugai mažiau skiriama. Tai va nearti dirvonai ministrei, tegul panaikina dirbtinai sukurtas vietas ir pinigų bus biudžete bent dviem milijardais daugiau.
Manau kad sis ministru kabinetas yra parazituojintis. Kiekvienoj ministerijoje betvarke kas sauna i galva idiotais tai ir priiminėja neatsižvelgiant i zmoniu interesus, o sie juk turi dirbt zmonems o ne savo partijoms ar lūbistu grupeles. Betvarke tiek finansų ministerijoje, tiek aplinkos ministerijoje, jau nekalbant apie sveikatos sistema kuri yra isdraskyta ir iki siol draskoma
Gpm tai dar nieko - bet viskas nuvaryta į Sodrą gudriai, o tai pinigai skaityk išmesti į balą, pensija ant skurdo ribos....
Čibirienė kieta. Norėčiau būti tokia, kaip ji.
Reikia alga dovanoti už gerą darbą-nereikės mokesčių mokėti.......senis gavo dovanų net sklypą Palangoje ir jokiu mokesčių.......
Nejau tiems besmegeniams nedaeina , kad kuo didesnį mokesčiai - tuo didesnis šešėlis. O gal tiems besmegeniams jau riesta pasidarė?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų