Rašyti komentarą...
Francijoj gauna apsauginiai po 16e i valanda ir dar streikuoja kad pakeltu iki 20.
Pasiulymas dar egzaminus reik laikyt kad gautum pasalpa
1000? Cia uz kiek menesiu?
18 egzaminu, uz kieviena reikes po 20 euru sumokėti is savo kisenes...
1000 eu per savaite! bet .. atskaicius mokescius, islaikius n - egzaminu, po 12 ir daugiau valandu tikrinti bagaza ir t.t. (tai visiskas numarozejimas), na tadu gautusi kazkur ~ 600 eu i rankas ..
@Kiauliugejas 1050 eurų į mėnesį į rankas. 3 dirbi, 3 laisvos, iš čia ir randasi antraštė, kad keturios dienos per savaitę. Egzaminų yra 18, 12 valandų pamainos, nuo 4:00 iki 16:00, 600 per savaitę į rankas būtų neįtikėtini pinigai ir tikrai nebūtų tokio žiauraus darbuotojų trūkumo, seni daebuotojai neišeidinėtų, naudi dirbtų ilgiau, nei savaitę po mokymų... Bet turim ką turim.
Už 15 dienų, ne už keturias. Slenkantis grafikas, tris dirbi, trys laisvos, iš čia ir traukia keturias dienas per savaitę. 12 valandų grafikas, nuo 4 ryto iki 4 popiet, valanda pietūs (7 val ryte), dažniausiai dar viena valanda būna laisva, bet ji negaranruota, rezerve sėdi, reiks – eisi dirbt. Už praeitą mėnesį daug valandų pasitaikė, papildomai išėjau, gavosi 1028,65 euro į rankas (jei nekaupi pensijai, gautųsi apie 1070.
prieš mokesčius..!
Net 1000 i rankas nera daug. Darbas atsakingas. Dar egzaminu kruva ir esi visada po padodinamu stiklu. Statybose su sluota dabar 1000 gauni, nereik issilavinimo, nera egzaminu ir darbo valandos zmoniskos. Koks darbas 4 ryto! Ar 21 zinot ka neturiu noro arti po 12 val per diena!!!!
Chujnia visiška. 4 dienas per savaitę:D tik pamiršo paminėt kad su naktinėm. Tai daugiau būt ir negali dar po 12 val. Tai čia ta alga katino ašaros pagal tokį grafiką
@Jooo Reikėtų darašyti,kad po tokių darbo dienų ,vieną parą eikia reikia ,,atsigavimui" Su tokiais grafikais psichika išsibalansiuoja greitai,prasideda nemiga.Žmonių judėjimas labai didelis,tad lauk kokios infekcijos ar ligos.Nerašoma apie jokias lengvatas naudojantis skrydžiais.Žodžiu,reikalavimų cielas kibiras,o naudos minimalus atlyginimas.Įdomu,o kiek uždirba pvz.Frankfurto prie Maino aerouosto darbuotojas? Gi bilietų kainos tokios pačios ,pamainos apkrova taip pat panaši...
Geras pasiūlymas ,atlyginimas IKI..,bet nerašo NUO KIEK
Antraštė sako viena, straipsnyje paminėta kitkas. 1050 už 4 dienas per savaitę ar už visą mėnesį?
@Tomas i rankas
@Direktore ne į rankas, o prieš mokesčius.
@Tomas Visą mėnesį. 3 dirbi trys laisvos, tas pliusas, bet keltis 3 valandą ir nuo 4 ryto 12 val. dirbt atsvaria slenksčio grafiko pliusą. Tas iki tikriausiai tuo atveju, jei nekaupi pensijai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų