Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jie geriau sumokės 400 mln. baudų nei sueiks už tą sumą lengvatą gyventojams įsigyti elektromobilį. O po to, iššvaistę biudžeto pinigus baudoms už nevykysį šalies valdymą, didins mokesčius, kad padidintų biudžetą gynybai.
Debilu krastas
Paprastas klausimas, kiek elektromobilių galima nupirkti ir kiek įkrovimo stotčių galima pastatyti už 400 milijonų, bet gal geriau susimokėti bauda už teršimą, nei elekromobilių nei pakrovimo stočių tik bada.
Už baudos kainą nuperkam EV automobilių. Urmu, su nuolaida. Ir parduodam vokiečiam be nuolaidos.
O Plikį ministrą į kaleimą. Kad daugiau nežadėtu
@Biznierius Kad vokiečiam to šūdo nebereikia.
Blogai kai valdžia prisižada o liaudis neturi už ką pirkti ,po to liaudis moka baudas o valdžiai pofig...
Kad piliečiai viso šito daryti neisipareigojo, o jeigu Plikis ir vyriausybė tą pažadejo neatsiklausdami piliečiu, tai jie ir turi sumokėti baudas, areštavus ir pardavus jų šeimu turtą. Turi blexa būti galų gale atsakomybė už bazara ir veiksmus.
Nuogas,basas,bet bėgsiu elektromobilių isigyti
Įdomu, kas sugalvojo tuos tokius neadekvačius reikalavimus? Reikėtų nustatyti konkrečius asmenis, jų atžvilgiu atlikti tyrimus. Tai kenkimas valstybei, jis ekonomikai.
@Antuanas Importas iš Briuselio. Ten tokių grotelių dau
o kodėl Kinijos, JAV, Vokietijos niekas niekada nebaudžia už taršumą. Panašu kad mus nori sunaikinti
Tegul tais elektromobiliais važinėja veganai arba homikai. Kuriems jau nestovi nuo žolės ėdimo ir tiems kurie savo lyti dulkina. Visi normalūs su: BRABUS, AMG, RS, S ir M važinės.
P. S.: Marginalai, šeimąmaršiai ir t.t. neįdomūs man jūsų komentarai. Apie plokščią Žemę ir kieno Krymas galit tarp savęs diskutuoti.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų