Rašyti komentarą...
Ruoškitės šerti iš esmės už nieką neatsakančius fondus bent iki 72 metų ir melskitės, kad tos pensijos bent sulauktumėte.
Susikiškit savo ta ll pensija sau kur nesueina.Jus sumokėkit gerai už ta pensija kuria jus atskaičiuojate iš atlyginimo.Lietuva valdo avių banda.
Nėra buvę kad valdže dirbtų žmogaus labiu ir nebus
@Gintaras Tikrai taip.
O tai kad ori senatvė 20 eurų prie pensijos.įdomu sužinoti ar politikai irgi kaupia kažkodėl nesitiki
Na jai atidžiau pažiūrėti į Šimon veidą, tai turbūt ja neaplenkė lygos ir senatvė...
Iš tikrųjų nėra jokių garantijų, kad po 20 metų iš Sodros gausite pensiją, o ne pašalpą, kokią gauną dauguma pensininkų šiuo metu. Labiau tikėtina, kad tai bus tik pašalpa, kaip ir šiuo metu. Nutraukus pervedimus į privačius fondus niekas garantuos didesnės pensijos iš Sodros. Jei pensijos ir sulauksime tai gausime vistiek tik tiek kiek Sodra galės mokėti. Tat visą šį rašliava yra tik priešrinkiminiai lozungai.
Pensijas moka ne iš Sodros
Pensijas moka ne iš Sodros
@Rinkimai artėja O iš bendro valstybės biudžeto, Lietuvos pensininkė sistema yra nukopijuota nuo vokiečių, jei ten puikiai veikia veiks ir Lietuvoje. O tos pakopos gryna fera nukopijuota iš Venesuelos . Kaip ten dabar gyvena žmonės?
Na tikrai įžūlumu kvepia tokie žodžiai,įsivaizduok kad tave aplenks ir ligos jr senatvė,tai tikras išsityčiojimas iš žmonių. Neįsivaizduojama,kad premjerė svaidosi tokiom frazėm .žmonės apvogti......eikite į teismus kad atsiimti pinigus .
Kai ateis liga, 30euru manęs neišgelbės. Įžūlumu dvelkia Jūsų pasisakymas p. premjerė. Kai neturite ką pasakyti, geriau patylėti. Atrodysite bent laikinai protingesnis.
Vot atsirado tautos plėšikų.
Išsivysčiusiose šalyse pragyvenimo lygis (atlyginimai, kainos) didėja maždaug 2-3 proc. per metus. Visokie profesiniai pensijų fondai ar šiaip pasyvios investicijos duoda kokius 3-5 proc. vidutinę metinę grąžą. Tai jei daug ir neišloši, bent jau atgausi po 30 metų perkamąja galia ne mažiau, nei įdėjai.
Jeigu kalbame apie Lietuvą, tai prieš 20 metų, 2002 m. vidutinis atlyginimas buvo 1100 Lt ant popieriaus, tai į rankas būtų kokia 200 EUR. Šiandien vidutinis atlyginimas į rankas yra 1100 EUR, tai yra pragyvenimo lygis per pastaruosius 20 metų pas mus didėjo ne po 3 proc., kaip išsivysčiusiose šalyse, o po 8,5 proc. vidutiniškai. Taigi, visi, kurie „kaupė“ gaudami lietuviškus atlyginimus ir dėdami į fondus su vidutine 4-5 proc. metine grąža ėjo tik į nuostolį. Niekas atvirai šitų skaičiavimų nepateikia, nors tai akivaizdus faktas.
Kitas klausimas, ar mes jau „civilizuotas pasaulis“, ar dar kokius 10 metų „vysimės“ senųjų europos šalių kainas ir pragyvenimą spartesniais tempais. Žiūrėdama į 20 proc. infliaciją, manau, kad mes visgi dar nebaigėm šito. Ir dar kokius 10 metų visi tie „atsidėjimai“ į pensijų fondus bus grynas nuostolis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų