Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nesuprantu juk Lietuvoje laisvai tilptų 20 miln. Gyventojų...LOL
Lietuvą sunaikins ne Putinas
Lietuvą sunaikins ne Putinas
Lietuvą sunaikins idiotai Lietuvos politikai ir gobšiausi Pasaulyje Lietuvos "verslininkai".
Jūs, bybiagalviai, ar suprantate
Jūs, bybiagalviai, ar suprantate
ką darote? Kiek Lietuvių bus Lietuvoje po 5 metų? Po 10 metų? Jus reikia teisti ir į kalėjimą sodinti. Už Lietuvos ir lietuvių tautos naikinimą.
Per kirpyklas, restornus, maisto išvežimus ir pavežėjus šitų žudikų, prievartautojų ir vagių dauginasi. Šitos srtitis kuriuos nekuria jokio vidaus produkto o tik atidaro terpę šitų islamistų dauginimuisi. Apraunama sveikatos systema, buriasi i grupes niekindami mūsų religiją, priekabiaudami prie mūsų moterų ir vaikų. Apie šita problema turi kalbėti kiekvieną dieną, nes Vilnius greit taps Londonstanu.
Jūs užpildėte Vilnių 3 šalies šiukšlėm bolt wolt alkaida ir hamas kurie niekina mūsų žemę, religiją, priekabiauna prie mūsų moterų ir vaikų. Jie ra remiami irano kartu, su rusofašistų pagalba. Jums nepadės ir 20 Bvp procentų gynybai, jei jūs priešą suvarysit į vidų. Apkrauta sveikatos systema, niokojama mūsų aplinka, naikinama mūsų tapatybė. Laukia mūsų civilinis karas. Tai tiesioginis mūsų tautos genocidas.
Kokia kvotą? Jūs dar deportuokit dabar esančias bolt wolt šiukšles. Važinėja be teisių, mopedais važinėja šaligatviu, dviračiais negerbia pesčiujų. Negerbia mūsų žmoniu ir aplinkos. Kur jie ateina žemė tampa negyvenama.
Londonas - baltieji mažuma. Peiliu ir prievartavimų miestas.
Birminghamas baltieji mažuma. Miestas bankrutavo, baltieji mažuma.
Malmė- migrantų miestas. Per eurovizija suvarė kariuomenė ir visą šalies Policiją pasitelkdami į pagalbą Danijos policiją.
Vokietijoje per dvi dienas padurti peiliu du politikai, ir nužudytas policininkas.
Švedija be kariuomenės pagalbos negali susitvarkyti su sprogdinimai.
Tai mūsų tapatybės naikinmas, ir stūmimas mūsų šalį į civilinį karą.
Jūs ka šnekat? Kam tada Vsd ir Policija? Jūs iškarto ižiebsit civilnį karą. Žudymai rytasi nuo Amerikos per visą Europą. Prievartavimai, vagystės. Vilnius užtvindytas bolt alkaida. Del 3 šalių piliečių eikvojami Lietuvos ištekliai, niokojama aplinka, sveikatos systema apkrauta.
40stuku ne es piliečiu issileidineti kas metus?....gal su protu negerai kažkam? 150stuku lietuviu sėdi be darbo iš jų 100tūkstančiu ilgalaikiai bedarbiai,o čia gulbinams prireikę nauju vilų ispanijoje ar majamyje...nes lietuvis per brangus. Tai žinot ką patys jus tuos 40stuku imigrantų ir kvieskites lietuva ginti...
@kosmosas Tai kodėl tie 150000 bedarbių nenori dirbti bolt ar wolt maisto išvežiotojais ar pavežėjais? Nefasonas? Kodėl netinka darbas už minimalų atlyginimą? Jaunuolis ką tik baigęs univerą, be patirties jau nori 2000 eur į rankas? Patys kalti.
@ufonautas Važiuok i irana, ten tau vieta. Suprask viena dalyka ufonauats jei Lietuva kris tai ir tu krisi. Suprask svarbiausia dalyką tai tapatybės naikinimas.
@Pilietis suprantu, tu teisus, kad tai tapatybės naikinimas. Bet tas mūsiškių lietuvių pasikėlimas prie to ir veda. Ar tie 150000 bedarbių YRA TIKRI BEDARBIAI, ar tik pašalpniai, kurie nedirbtų jokiomis sąlygomis? Gyvenimas ytra trumpas, ir visi nori gauti kuo daugiau čia ir dabar. Tame tarpe ir verslas. Na nemokės niekas 2000 eur į rankas tiktokiniam debilui. Dauguma šiuolaikinio jaunimo smarkiai pervertina savo realią vertė. Jūs gi irgi neperkatate bulvinių blynų už 20 eur, koliojat ir tyčiojatės iš tokių kainų. Tai ok, bus blynai po 10 eur, bet juos keps babajai. OK?
Užtenka naikinti Lietuva, užtenka jau tu ivežamu ir ileidžiamu kitataučiu, nes greit ju bus daugiau už lietuvius, jau virš 200 tukst. musulmonu, ruskiu, baltaruskiu, o kur dar spalvotieji iš afrikos, azijos, verslui galo nebus, nesugeba moket normaliu atlyginimu lietuviams, tai ir veža iš viso pasaulio pakampiu...
Viespatie su viespatukais!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų