Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Londonas prarastas. Indas merad. Vagystės rekordinės, migrantai baiginėja sugriauti valstybę. Kur jie yra padaro valstybę negyvenama. Smurtas, prievarta, vagystės, žudymai
.
Švedija pasakė, integracija tų šiuklių patyrė didžiausia nesėkmę. Susikūrė getai, gaujų karai, žudymai, prievartavimai. Viskas skesta kraujo klane. Premjeras paprašė kariuomenės pagalbos, nes negali su migrantais susitvarkyti
Jei mes kalbam aoie gynybą, kodėl mes nekalbam apie vidaus saugumą. Bolt alkaida ir wolt hamas karo atveju bus peilis į nugarą. Priekabiauna prie merginų, kelia pavojų mūsų vaikams. Kur jie yra visur žudymai, prievartavimai ir vagystės.
Viską griežtinti ir kuo greičiau. Tegul grįžta į savo šalis ir ten laksto kaip tik nori. Mūsų šalyje jiems ne vieta, jie nenori integruotis į mūsų visuomenę ir laikytis mūsų taisyklių - tai pašli von visi iki vieno !
Greičiau priimti šitą įstatymą skubos tvarka ! Nes tai, kas vyksta jau yra grėsmė mūsų visuomenės saugumui ir gerovei !
Visuomenė turi rodyti pilietiškumą:
1. Boikuotokit džihad taksi paslaugas
2. Vertinkite 1 visus alkaida ir hamas, kad blokuotu anketas.
3. Skatinkite pažistamus atsisakyti paslaugų kurie remia islamistus.
Bukime vieningi, nes kartu mes stiprus.
Bolt alkaida, wolt hamas sugriovė Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos eismą. Važinėja be teisių, viršyja greitį, Vilniuje jakšto gatve važiuoja prieš eismą, stato ant dviračių takų, užstato sankryžas, dėl to formuojasi spūstis.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų