Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kad tokia nuostata jau seniai įtvirtinta tik reikia jos laikytis
Reiktų įpareigoti ir užrašus ant pakuočių rašyti valstybine kalba, nes nueini į kokią maximą, o ten ant pakuočių "well dane, ar pan." Gėda! Ir pramoginių renginių pavadinimai - tik angliški. Tokių nesamonių nemačiau nei pas vokiečius, nei pas lenkus, nei kur kitur - jie gerbia savo kalbą, rašybą.
@BMW vairuotojas Čia tikrai lietuvių maudymas srutose.
visur turi aptarnauti liet. k. , o ne ukr., rus., lenk., .......
pagaliau iseidami nors viena gera darba padarys Lietuvai
@lietuvis Kur lietuviams iseiti ? Ar vel i sibira vesi ?
Mano nuomonė prie ruso gyvenome geriau dabar prie amerikonų žmogaus nevertina jeigu jiems nelendi i subine mūsų šimonis irgi nekenčia paprastų žmonių dabar Vilniui negirdėti lietuvių kalbos Vilnius mažoji Rusija o dėlto kad pyderlanzberginė šaika vadovauja
Sutinku visom keturiom
Sutinku visom keturiom
Afrikos žemynas, musulmoniškos žemės - ten žmonės kūrė civilizacijas daug anksčiau nei Europa ar Šiaurės Amerika. Ir? Ir kaip šiko po medžiu ir maitinosi tuom, kas nuo to pačio medžio nukrito - taip jie ir gyvena lig šiol. Tai tautos, kurios nemoka nieko sukurti. Tik apsidergti, nuniokoti, parazituoti.
Bolševikų dauguma su konservais priešakyje tyčiojasi iš piliečių. Dabartiniai įstatymai tą jau numato, bet reikia jų laikytis ! Bet už jų laikymąsi Valotką (Valstybinės lietuvių kalbos inspekcijos viršininkas) pagrasino išmesti iš posto !
i think zis ir tuuu leit. zis is only related to seymas elektions:):):)
nejaugi kazkas patikes, kad tas pasiulymas yra nuosirdus, kai keleta metu buvo dirbama priesinga linkme?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų