Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Aš nesuprantu, kodėl ligšiol neįsteigtas valstybinis bankas? Nebūtina kurti kažkokios super sudėtingos struktūros su padaliniais ir tūkstančiais darbuotojų. Užtektų elementraus elektroninio banko, tokio kaip revolut, kad būtų galima saugiau laikyti santaupas, pervesti atlyginimus, pencijas ir atlikti mokėjimus kortele bei internetu, mokėti mokesčius į valstybės biudžetą ir sodrą. Dabar visi mokami įmonių ir gyventojų mokesčiai laikomi komerciniuose bankuose, kurie juos prasuka per paskolas ir susirenka milijoninius pelnus. Valstybinis bankas galėtų su valstybės garantu teikti paskolas valstybės projektams o indėlininkams mokėti sąžiningas palūkanas. Tik atsirastų, i karto uždaryčiau visas sąskaitas švediškuosė shud-bankiuose.
kai kasmet bent po kartą didina įkainius, kur neaugs.
O iš tiesų yra SUKČIAI. Prikalbėjo mažom sumom investuoti jų "saugius" forndus... Prieš porą metų minusas virš 400 eur, pakeičiau į kitą jų forndą "ale saugesnį", po metų ir dabar nuostolis virš 300 eur.
Ar aš turiu kasdien tikrinti jų forndus, ar jie (jų biržų atstovai) turėtų mane informuoti, kad pvz. ateinančius mėnesius bus kritimas???
Tai, argi ne SUKČIAi? Tpfu tokius...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų