Rašyti komentarą...
O kas viską apmoka? Bepigu švaistytis mokesčių mokėtojų pinigais ! Pasaulis per TV laidas jau išvažinėtas , tai dabar kurią sau komfortą!
Gerai kai turi pinigų,.Nuotolinės jau seniai išpirktos.Man pasiūlė 1 kw įrengti už 4200 eur.matyt bus auksu papuosta,,xaxaxa,Durnių ieško.
o kodel tokiu lengvatu nėra paprastiems gyventojams o tik menininkams giedorems ir bendrai pramigu pasauliui , o ka šitie muzikontai ne lietuviai iš kitokio molio liupdyti, jaigu visiem lietuvos gyventojams tai visiem statykite už reklamą o kam tie išskirtiniai , kad muzikontai palao konservatorius tai jiems viskas , visos lengvatos lansbergių gaujoms
ta ponaiti armija isbrokavo, mergos islakste todel toks piktas.
nu makaronus kabina, tik slepia, kad be pasaugojimo mokesčio, dar yra ir mėnesinis abonentinis mokestis, dar visokie sutarčių mokesčiai. Ar nesusimastote, kodėl nusipirkti gali tik tas, kurio vardu registruotas turtas? Ogi, kad anstoliai lengviau surastų. Elktrinė gerai, bet ne kiekvienam, būtini rimti skaičiavimai, o ne gobšaus ir savanaudžio tv veikėjo makaronai.
@siaubiakas
Makaronai geras maistas kvailiams...ir nauda žulikams...
kas gali klausytis šito nevalyvo veikėjo sapalionių... Visa jo idėja - durninant žmones, sukti reklamą ir už tai gauti naudą.
Mūsų namas stovi galu į pietus, tai stogo šlaitai yra į rytus ir vakarus. Ar verta ant tokio stogo statyti saulės elektrinę
@Klausinėlis taip verta ,bet 2reiks statyti,o tai kainuos,o naudos?
Eikit sikti.. bl..t reklamos nereikia. iš subines byra smėlis dzūkiškas.. ir blevyzgos.
kodel niekas neperka manes,kokiu nors daiktu ar projektu reklamai.As kalbeti moku ne blogiau nei Marcius.Skardziaus vyriukai is kailio neriasi ,kad uznerti kilpa ,sunkiai susivokiantiems zmonems.Imkit ,pirkit,statytkit,o niunaseliu,kas laukia,ne.Cia skardziska taktika,kaip ir su nusipirkta is Gogos vieta.
Į viršų