Rašyti komentarą...
Tai jeigu jie perdirba padangas tai už ką mes turim mokėt? Kad jie biznį daros už mūsų atveštas padangas? Kaip tik mokėkite mums kad ir 50 centų už padangą tai ne tik kad į miškus nieks nebeveš bet dar ir surinks kažkur numestas radę.
Tai jeigu padangas perdirba tai ar netur
Tai jeigu padangas perdirba tai ar netur
A
Kuo toliau tuo kvailiau.
As padangas palieku servise,ten kur jas montuoju. Ar gi apsimoka vezti senas padangas bet kur ar i miska,ar namo,ar i atlieku aikstele ir naudoti laika ir kura ?
Visi puikiai žinome, surinktos padangos perdirbamos, kūrenamos, iš to daromas bizniz, negana to dar siekiama papildomai apmokestinti tokiu atveju bus pilni miškai ir vandens telkiniai, tai ar ne klaunai mūsų gamtos sergėtojai?
Na ši valdžia, tai valstybės dugnas. Ateis laikas, kai tie buržujai bijos eilinių žmonių ir slapstysis. Kėkvienas veiksmas turi atoveiksmį.
@Anonymous Vilniuje su siauromis gatvemis ir brangiu parkavimu jau taip blogai, kad blogiau negali buti. O ka vilnieciai padare? Jie issirinko vel ta pati sunsnuki....
Visiškai kiauri,nori apmokestinti padangų pridavima ir aiškina kad bus kovojama su tarsa,visiski debilai,klounai
Mokam pinigus pirkdami (mokestis įskaičiuotas), o po to antrą kartą priduodami. Vėl gentviliokas rūpinasi stambiaisiais.
Esu pirkęs padangas SENUKUOSE.KAI SENUKU INFORMACIJOJE PAKLAUSIAU AR PRIIMS SENAS PADANGAS , TAI ATSAKYMAS BUVO-NEPRIIMAM.TAI PAGAL POLITIKUS PIRKĖJAS TURI EIT MUŠTIS SU PARDAVĖJU PADANGŲ KAD TAS PRIIMTU SENAS PADANGAS?
Importuotojai sumoka už importuotas padangas, jos jau turi būti visur priimamos nemokamai. Kada mūsų išrinktiesiems bus gana?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų