Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
DEBILŲ TAUTA...GERIAU,GERSU KIEK NORESU.IR RUKAU.LT NIEKO NEPERKU.KARTAIS 3 LTR.SAMANES DAR KAIMO PASIIMU.NWT MAISTA GERA KOKYBIŠKA PARSIVEŽU.RŪBU IR NEPERKU ROJUI LT.ŽADU IKI GRABO VISAM BEGT IŠ LT.MAN 56MT.JAU NEPAKELIU ČIA GYVENT VISAPUSIŠKAI.DRAUGAI PABEGE,JAUNESNI SU ŠEIMOM.NESIRUOŠIA GRĮŽT.PRIE PROGAI IMA IMS KITA PILIETYBE.SVEIKAM PROTE NETELPA VISA LT POLITIKA...TAI VISAIS ATVEJAIS LABAI BLOGAI,BAIGSIS...
Viskas nuo šiol į Lenkiją ir vėl pradėsiu važinėti kiek gali LTR išsidirbineti iš paprastų žmonių jau db nenormalios kainos
Tie pinigai nueis į valdžios kišenę
Milijarda sukišo į ukraina to milijardo būtu užteke primti Vokiečiu divizija .Nė cento korumpuotai ukrainai užtektinai visko duoda JAV bet matyt išvagia todėl neužtenka.
Geriu alhokolio nedaug užtenka tu gėrimu kuriu prisiperku vasara važinėdamas į Latvijos pajūri visiems metams.
Oi tie ruskiai padlos su tuo karu visai Europą sugadino...LOL
Jau ir dabar neiperkam, per brangus malonumas :D
Ar kas Lietuvoje pigo per visus nepriklausomybės atkūrimo metus?----pigo tik išsigimelių vaikų tvirkintojų konservatorių sąžinė.
@OZIO BANDA Lietuvai tik M. Gorbačiovas norėjo suteikti nepriklausomybę, bet Rusijos kgbistas Landsbergis, pasinaudojo proga išvokti, pasipelnyti ir parduoti diktatoriams. Lietuvoje jau vaikai gimsta su Landsbergio padarytomis skolomis. Dar neaišku kuom baigsis Landsbergio pradėtas pasaulinis karas.
@Sausio 13-tos galyvis. Kuriame tanke sausio 13-tą sėdėjai?
Aš jau balsavau iš anksto užvakar, ir savo balsą atidaviau už dabartinį JE Gitaną Nausėdą. Pilnai sutinku ir manęs nereikia papildomai dėl to įtikinėti, kad G. Nausėda politikoje, bent jau pirmą kadenciją, buvo „epsilon“. Penktąja graikų abėcėlės raide „epsilon“ matematikoje yra žymimas toks skaičius, kuris yra toks mažas, kad yra beveik lygus nuliui, tačiau kuris nėra nulis.

Aš priminsiu, kad, nors ir neženkliai bei silpnai, G. Nausėda per šią Seimo kadenciją bent kažkiek stumdėsi su dabartine TS-LKD vadovaujama dauguma. Dažniausiai tą darė ne savo noru, o todėl, kad jį pastumti bandė TS-LKD partija, bet stumdėsi. Taip pat priminsiu, kad ne Nausėda taip vadinamus „galimybių pasus“ įvedinėjo. Aišku, nepadarė beveik nieko, kad jie nebūtų įvesti, bet įvedė ne jis. Įvedė jo konkurentė dabartiniuose rinkimuose. Nausėda bent jau kažką pastabdė dėl „galimybių pasų“ vaikams įvedimo.
Su trečiuoju žaidėju viskas paprasčiau - jo asmeninės ambicijos, ekstravagantiški charakterio bruožai, noras būti svarbiu ir reikalingu, bei lyderio rolės siekimas palengvino užduotį. Užteko Vaitkui pamesti idėją apie savirealizaciją prezidento rolėje, infiltruoti greta jo kelis savus užsimaskavusius žaidėjus, sukurti naujų ir pažadinti senų trolių armiją, ir vualia - naujas kraštutinių kairiųjų lyderis jau gatavas. Reikia tik paruošti tinkamos dezinformacijos, laiku ir per tinkamus žmones ją paskleisti, o paskui jau jo fanai ir fanatikai atliks visą kitą darbą.
Sunkiausia buvo suvaldyti realią grėsmę sistemai ir visai nusistovėjusiai politinei hierarchinei valdžios piramidei - jauną, energingą, turintį puikų teisinį išprusimą, nesusikompromitavusį ir neturintį neigiamo politinio šleifo Igną Vėgėlę. Savų kadrų infiltravimas į artimąją aplinką, išgalvoto kompromato kūrimas, atviro melo ir dezinformacijos skleidimas, neigiamo viešo įvaidžio formavimas, net vaiko įtraukimas į šitą kovą prieš jį … nebuvo bodimasi nieko. Žinant Abromavičiaus, Pociūno atvejus matyt susiklosčius tam tikrai situacijai nežinome kaip viskas galėjo baigtis. Ir kaip visada, patys konservatoriai oficialiai lyg niekur ir nedalyvavo - viskas buvo daroma svetimomis rankomis, per trečius asmenis, per “antisisteminius” ir “kovotojus” už laisvę ir tiesą.
Putiniški ir gebelsiški veikimo metodai ir net pasiskolinti lozungai jų nenuvylė. Šią partiją jie laimėjo. Saulė teka ir leidžiasi, žmonės keliasi ir gulasi, gyvenimas nesustodamas teka savo įprastine vaga …
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų