Rašyti komentarą...
Visi begte į užimtumo tarnyba
Kuo greičiau bankrutuos bus geriau tik nes nereikia plėšti
Liūdina jūsų piktdžiuga. Net jei nesilankote juose (aš retai), turite suprasti, kad tai darbo vietos, sumokėti mokesčiai ir Lietuvoje palikti turistų pinigai. Teisingas požiūris yra toks: už kelių šimtų metrų turi būti kita kavinė, kurioje kava pigesnė. Konkurencija ir maži mokesčiai, o ne valstybinės stolovkės - toks mano pasirinkimas.
Dėl GP diskriminavimo akmenėliai aišku gali būti metami, bet vakcinacių valdžia nelabai paliko jiems išeičių. Labiau žiūrėkit į Lidl, kuris savanoriškai įvedė GP patikras, kol mažosios Maximos liko atviros (tegu ir su eilėmis lauke) visiems.
Nors tą neigiat, bet verslas visiems mums yra geresnė mama už besirūpinančią piliečiais valdžią. Komunizmo man nereikia.
Tai uzsidarykite,jo dėkojame. Tada gal supras vyriausybė. Vyriausybė dabar dirba Ukrainos labui.
Viena karta paimkit ir uzsidarykit negazdine,jokiu problemu niera jeigut nebus tu restoranu ko greiciau bankrutokit aferistai.
Galit užsidaryti. Kavos puodelis 3.50 eur Sąžinės ir padorumo reikia turėti.
Čia,kaip su "IMPULS" klubo baseinais. Ukrainiečiai puse metų. Pleškenosi nemokamai ir ši įstaiga sako užteks. Uždarome baseino zona. Taip ir restoranai ir kavinės sako užteks maitinti nemokamai dikaduonis. Geriau užsidarykime. Šaunuoliai Lietuvos geradariai verslininkai!!!!
Kad ir lengvata yra ar jos nera sakykim, kainos kyla kavinese kaip ant mielių. Ar jų tiek reikia?
Del tokio menkniekio neprazusim.
@Bedarbis Be ju galima gyventi, bet tai sako, kad sik.na pas mus. Plius bus atleisti darbuotojai.
Vakar per LNK laidą "Valanda su Rūta"restorano savininkė Jurgita Minderytė dergė Lietuvos žmones, vadino juos "vatnikais" ir kitais įvairiais bjauriais žodžiais, bei gyrėsi, kad jos verslas klesti. Tai kodėl dabar restorai ir kavinės ruošiasi blogiausiam???

@Tikrai keista Ir iš kur toks biaurumas pas tą bobą? Kiek ji gali šlykščiai visus ižeidinėti? Jau vien kvaila apranga ir bjauri šukuosena daug pasako...
@Piktas Klimaksas jau pas ta ciucela
Į viršų