Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Apieskot zmogu jie juk ne policija
Tai regitra kalta kad žmogus teorijos nesugeba išmokti ar kaip ? Kuo čia dėta regitra ar kokia tai sistema nesąžininga nesuprasi ,mokytis netingejau papildomai išsilaikiau tas teises be problemų jokių ,tai priklauso nuo žmogaus noro išmokti ,tinginių kartai nesuprasti šito
Baiseusi, monopolistai kurių nieks nepastato į vietą: bankai, ignyčia, rygytra.
@Rinkėlas Rinkite kaip rinkote tarą ir statykite į taromatus. Tai Jūsų monopolinė vieta
Suvalkijoje viena egzaminatorė įdarbinus savo tėvą neva numerių prisukinėtoju, bet to mažai, dar ir valstybinę žemę prie namų užsiėmus, o už jos ribų ir gatve tralu vyrelis susiaurinęs
Čia rūskija, ar kur arčeu?
kam vargti? Gal įves dvigubą [pilietybę], pasiimsite okrainietišką ir galėsite važinėti be teisių apskritai; nors viešasis transportas bus nemokamas; kaip ir gydymo paslaugos; ir soc būstą galėsite gauti be eilės.
Kaks spektaklis vardan euriuku...kai tuo tarpu egipte milioniniuose miestuose vairavimo išmokstama pačiam arba su tėtuko mašina,ir nėr ten prikepta tiek ženklu ir šviesoforu,greičio matuokliu irgi ner...ir kažkaip pas juos nieks nežlunga.
@Ropė Gal teko ilgiau kaire pavazineti, kad taip sneki?
Uzsiregistruoji i kursus juos pabaigi , neislaikai paskui sumoki 5 tukst, ir turi teises ir pigiau atseina o cia laukt metus ir paskui neaisku ar pasiseks islaikyt .
tuo tarpu, teisėsaugos ir vartotojų gynimo institucijos smauko ir sau čiulpia.
kas čia vyksta, nieko asmeniško, tai tik verslas ir godumas.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų